Era nowych kobiet-Inne
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Era nowych kobiet

Era nowych kobiet

Człowiek podejmuje decyzje, by zmieniać otaczającą go rzeczywistość.Mówiąc o podejmowaniu decyzji, myśli się zwykle o sytuacji problemowej, która wymaga znalezienia skutecznego rozwiązania. Proces podejmowania decyzji wiąże się nierozerwalnie z myśleniem, które wiążą się ze strategiami, procesami rozumowania.Podejmowanie decyzji nie jest jednak łatwe ani wolne od ryzyka. Ludzie często pytają: „Jak podejmować decyzje?”. Można na bazie przesłanek wyciągać wnioski, można wykrywać zależności od hipotezy, można przewidywać szanse zajścia niektórych zdarzeń, można rozwiązywać łamigłówki i szukać wyjścia z trudnych sytuacji. Proces podejmowania decyzji często przebiega „przy okazji” i człowiek nie zastanawia się nad etapami rozwiązywania problemów. Trzeba jednak dać sobie prawo do pomyłek i uczyć się na własnych błędach.

Spotkanie w formie dyskusji / warsztatów, na ktorych poznasz proces podejmowania świadomych decyzji mający wpływ na Twoje życie i przeznaczenie. Jak podejmować słuszne decyzje? Jak unikać pochopnych decyzji? Jak nie działać w sposób intuicyjny?

Podczas spotkania możliwość zakupu różnego rodzaju napojów.
Drobny poczęstunek / przekąska za darmo.

 

Era Nowych Kobiet to prospołeczny ruch ,którego injatorką jest Joanna Przetakiewicz.Jest on stworzony dla wszystkich kobiet a jego celem jest wspieranie ich we wszelakich płaszczyznach. To miejsce ma służyć by się wzajemnie wspierać i pomagać. Chodzi o to ,by doceniać siebie oraz inne osoby. Tutaj jest miejsce do budowania dialogu oraz dzielić się historiami, wymieniać radami i dobrą energią.Pomóc w budowaniu poczucia wartości, akceptacji siebie w rozwoju. Będziemy organizować warsztaty rozwoju osobistego , gdzie będziemy zapraszać specjalistów dannych dziedzin z którymi będziemy pogłębiać naszą wiedzę.

Szczegóły wydarzenia

Data 02-17-2020 6:30 pm
Zakończenie 02-17-2020
Miejsce Qulinarnia