OSTR & DJ HAEM-Koncert
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

OSTR & DJ HAEM

OSTR & DJ HAEM

Adam O.S.T.R. Ostrowski - muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podażą w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko.

Autor 20 autorskich albumów muzycznych. Posiadacz 7 platynowych i 6 złotych płyt, w tym jednej podwójnie i jednej potrójnie platynowej. Czterokrotny laureat Fryderyka - Nagrody Akademii Fonograficznej. Laureat nagrody Bestseller Empiku 2016 oraz nagrody kulturalnej Onetu O!Lśnienia 2016 w kategorii muzyka popularna. Od kilkunastu lat w nieprzerwanej trasie koncertowej. Jeden z pionierów w wykorzystaniu zespołu instrumentalistów w czasie koncertów hiphopowych w Polsce. Jego płyty, wydawane z rozmachem w oprawie równej wydaniom specjalnym, wielokrotnie debiutowały na pierwszym miejscu zestawienia sprzedaży OLIS. W dniu 39. urodzin artysty ukazała się̨ jego debiutancka autobiografia pt “Brzydki, Zły i Szczery”.

Sprzedaż̇ albumu “Zycie po śmierci” przekroczyła 100,000 egzemplarzy stajać się̨ najlepiej sprzedającą się̨ płytą CD w Polsce w 2016 r. (zarówno pośród repertuaru polskiego jak i zagranicznego). Treścią̨ tego albumu są̨ przeżycia i przemyślenia związane z ważnym wydarzeniem w życiu prywatnym muzyka, na którym kariera muzyczna odcisnęła oczywiście swoje piętno. Na początku 2015 roku O.S.T.R. przeszedł w wojewódzkim szpitalu specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi ratujący życie zabieg rekonstrukcji płuca.

Szczegóły wydarzenia

Data 02-14-2020 9:00 pm
Zakończenie 02-14-2020
Miejsce Michella Terrace Club