Wieczór walentynkowy z Patrizio Buanne!-Koncert
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Wieczór walentynkowy z Patrizio Buanne!

Wieczór walentynkowy z Patrizio Buanne!

Nikt nie śpiewa piękniej o miłości!
Artysta światowego formatu: zachwycający głos, aparycja włoskiego amanta, niezwykły temperament i charyzma oraz repertuar obejmujący największe włoskie przeboje – od piosenek neapolitańskich, przez tematy filmowe, po muzykę pop, a także światowe standardy, którym potrafi nadać świeżość i blask, i swój własny, niepowtarzalny styl.

Kariera Patrizia obejmuje swoim zasięgiem wszystkie kontynenty: bije rekordy popularności w Europie, w Południowej Afryce, ale także w Singapurze, Hongkongu, Indonezji, Tajlandii. Ponad 6 milionów sprzedanych płyt (złotych i platynowych), miliony fanów na koncertach, setki tysięcy mil przebytych w artystycznych podróżach. W Australii wypełnia stadiony, a sprzedaż płyt osiąga poziom potrójnej platyny! Przyciąga widzów jak magnes, bawi ich, wzrusza, oczarowuje.

Zdobył szturmem serca słuchaczy już pierwszą, wydaną 13 lat temu płytą ‘L’Italiano’ (“Włoch”) – albumem łączącym neapolitańską fantazję oraz tradycję śpiewania włoskich standardów z lat 50. i 60. Płyta zawiera kilkanaście znakomitych kompozycji, zaaranżowanych i zaśpiewanych z niespotykanym rozmachem i stylem. Wśród nich między innymi wspaniałą wersję “Parla Piu Piano”, czyli głównego tematu z “Ojca Chrzestnego” i dwa znane już przeboje “Il Mondo” oraz “A Man Without Love”. Kolejne płyty ukazują się systematycznie co 2 lata. Po każdej następuje światowe tournée – setki koncertów i spotkań z publicznością, bo wielki talent i charyzma Patrizia ujawniają się w pełni w sali koncertowej, gdy wyzwala się najważniejszy element: emocje! Emocje: wzruszenia, radość, zabawa towarzyszą każdej wykonanej piosence, dlatego każdy koncert Patrizio jest dla widzów pasmem niezapomnianych przeżyć.

Szczegóły wydarzenia

Data 02-14-2020 7:30 pm
Zakończenie 02-14-2020
Miejsce Copernicus Center