----- Reklama -----

Mark A Jaszczuk PC

19 lipca 2017

Udostępnij znajomym:

Witamy na stronach Informatora Polonijnego

Informator Polonijny to największa polskojęzyczna publikacja, połączenie ksiażki adresowo-telefonicznej z przewodnikiem, sporo informacji z Polski, dla tych, którzy są zainteresowani rozwojem firm w Polsce i USA. Informator Polonijny to publikacja od 1987 roku służąca Polonii i pomagająca w biznesie.

Wydanie książkowe Informatora Polonijnego

Wszystkie organizacje niedochodowe, fundacje, kościoły, szkoły, media etc. , mogą umieścić informację o swojej działalności kontaktując się z nami pod numerem telefonu (773) 545-4930 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Już od 18 centów dziennie Twoja firma znajdzie najlepszą całoroczną reklamę w ksiażkowym wydaniu Informatora Polonijnego. Aby umieścić reklamę prosimy dzwonić (773) 545-4930

Warunkiem koniecznym do umieszczenia Twojej firmy w Internetowej wersji Informatora Polonijnego jest wykupienie reklamy w wydaniu książkowym. Ogłoszenie w internecie będzie zamieszczone niemal natychmiast po podpisaniu umowy i będzie dostępne w elektronicznej wersji jeszcze przed publikacją w książce. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (773) 545-4930, (773) 590-4930 lub wysyłając email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

KD MARKET 2024

----- Reklama -----

Zobacz nowy numer Gazety Monitor
Zobacz nowy numer Gazety Monitor