----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

----- Reklama -----

Jacek Kafel

07 grudnia 2015

Udostępnij znajomym:

Wydanie Książkowe Informatora Polonijnego

Wszystkie organizacje niedochodowe, fundacje, kościoły, szkoły, media etc. , mogą umieścić informację o swojej działalności kontaktując się z nami pod numerem telefonu (773) 590-4930 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Już od 18 centów dziennie Twoja firma znajdzie najlepszą całoroczną reklamę w ksiażkowym wydaniu Informatora Polonijnego. Aby umieścić reklamę prosimy dzwonić (773) 590-4930

Warunkiem koniecznym do umieszczenia Twojej firmy w Internetowej wersji Informatora Polonijnego jest wykupienie reklamy w wydaniu książkowym. Ogłoszenie w internecie będzie zamieszczone niemal natychmiast po podpisaniu umowy i będzie dostępne w elektronicznej wersji jeszcze przed publikacją w książce. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (773) 545-4930, (773) 590-4930 lub wysyłając email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wpis do Katalogu Firm Informatora Polonijnego

Warunkiem koniecznym do bezpłatnego umieszczenia Twojej firmy w Internetowym Katalogu Firm Informatora Polonijnego jest wykupienie reklamy w wydaniu książkowym Informatora Polonijnego. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 773-590-4930 lub wysyłając email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Reprezentant Informatora Polonijnego skontaktuje się z wpisaną osobą kontaktową w celu weryfikacji danych oraz przedstawienia pełnej oferty serwisu, oraz warunków wykupienia reklamy w wydaniu książkowym Informatora Polonijnego.

Przyjmowane są wpisy Firm gdziekolwiek znajdują się na świecie. Dzięki temu jest największym źródłem informacji o biznesach nie tylko w Chicago, Illinois, USA ale także na świecie. Witamy firmy z Polski. Chętnie zamieszczamy informacje o firmach, które gotowe są służyć Polonii i Amerykanom odwiedzającym Polskę. Dzięki Informatorowi Polonijnemu można nawiązać współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami w USA, a także inwestować w Polsce. Informator Polonijny jest wielonakładowym wydawnictwem docierającym do kilkuset tysięcznej rzeszy Polaków mieszkających w USA – głównie w Chicago i okolicach. Reklama na jego łamach jest skuteczna i opłacalna.

Zastrzegamy sobie prawo do nie umieszczenia wpisanej informacji o firmie w Katalogu Firm bez podania powodów.

Promocja Firmy

Wpis promowanej firmy pojawia sie na początku wyników wyszukiwania, jest wyróżniony, tekstowa informacja o firmie wyświetlana jest na stronach serwisu infolinia.com po prawej stronie.

Banery reklamowe na stronach infolinia.com

Banery graficzne (GIF, JPEG lub Flash) umieszczane są na górze stron infolinia.com, w tekstach artykułów, w pionowej przestrzeni po stronie prawej. Wyświetlany w rotacji z innymi banerami, link do dowolnej strony w Internecie, link do Wizytówki danej firmy, możliwość dotarcia do każdego gościa infolina.com. Baner przygotowany przez reklamodawcę lub przez infolinia.com za dodatkową opłatą.

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----