----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

21 lipca 2022

Udostępnij znajomym:

W imieniu Polskiego Radia 1030 Chicago oraz Telewizji Polvison zapraszamy do zaangażowania się w jedyne w swoim rodzaju polonijne wydarzenie tego lata – 3 edycję charytatywnego turnieju golfowego „Golf na Obcasach”, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia w Blackstone Golf Club w Marengo, Illinois.

Dochód z imprezy zostanie przekazany na cel akcji „Szlachetna Paczka USA”, która co roku zmienia życie potrzebujących polonijnych rodzin w Chicago i okolicach.

„Golf na Obcasach” to jedyny w swoim rodzaju polonijny turniej golfowy, w którym pary (dobrane w drodze losowania) tworzą członkowie Polish American Golf Club oraz zainteresowane grą kobiety.

W programie imprezy jest turniej golfowy na 18 dołkach, obiad z wręczeniem nagród i wieczór na patio, przetańczony w wakacyjnych rytmach. Oprócz dobrej zabawy i mile spędzonego dnia, jak na poważną imprezę przystało, na uczestników czekają nagrody – w tym m.in. $25,000 (tak, dwadzieścia pięć tysięcy dolarów!) za „Hole in One” ufundowane przez North Central Insurance Brokers (NCIB), a także nagrody za „Longest Drive” oraz „Longest Putt” oraz oczywiście jedyne w swoim rodzaju trofeum dla zwycięskiej pary – kryształowe pantofelki na obcasach!

„Golf na Obcasach” to doskonała okazja do promocji, budowania relacji z obecnymi I potencjalnymi klientami oraz konkretnej pomocy organizacji skoncentrowanej na niesieniu pomocy lokalnej społeczności polonijnej. Prosimy o zapoznanie się z ofertą dostępnych poziomów sponsorskich wydarzenia. Jako koncert medialny gwarantujemy naszym sponsorom nieporównywalną obecność medialną na polonijnym rynku – radio, telewizja i social media oraz okazje do pokazania obecnym i potencjalnym klientom ich pozycji w sprawie ważnych kwestii społecznych, o których na co dzień nie mówią głośno z powodu ograniczonych budżetów i możliwości reklamowych.

Polskie Radio 1030 Chicago od 1985 roku pozostaje sercem Polonii, integralną częścią polskiej społeczności, miejscem, w którym organizacje polonijne, szkoły, zespoły taneczne oraz organizacje charytatywne zawsze znajdują pomoc, miejscem, które pomaga pielęgnować polską historię i tradycje, kulturę i język polski. Założona w 1987 roku Telewizja Polvision jest jedynym bezpłatnym polskojęzycznym programem telewizyjnym w Chicago, dostępnym 7 dni w tygodniu na otwartym kanale WJYS 62.10, rejestrującym ważne wydarzenia polonijne.

50 golf

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----