----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

18 sierpnia 2020

Udostępnij znajomym:

Jakie rodzaje ogłoszeń drobnych mam do wyboru?

Do wyboru są:

  • ogłoszenia drukowane, zamieszczane w tygodniku Monitor
  • ogłoszenia internetowe, zamieszczane w portalu www.monitorlocalnews.com

Ogłoszenia zamieszczane w portalu internetowym we wszystkich kategoriach są bezpłatne. W przypadku dodatków promocyjnych, takich jak tło, ramka czy umieszczenie ogłoszenia na pierwszej stronie, obowiązują drobne opłaty.

Ogłoszenia zamieszczane w tygodniku Monitor dzielą się na bezpłatne i płatne, w zależności od kategorii. Warto pamiętać, iż wszystkie ogłoszenia, które ukazują się w gazecie, są automatycznie publikowane na stronie internetowej za darmo.

Ceny i zasady publikacji ogłoszeń znajdziesz w sekcji regulamin oraz cennik.

Czy muszę zakładać konto?

To zależy od tego, w jakim stopniu chcesz kontrolować swoje ogłoszenia. Założenie konta nic nie kosztuje, a pozwala m.in. na samodzielną zmianę treści po publikacji, usuwanie ogłoszeń i możliwość wglądu w Twoje ogłoszenia archiwalne z komputera, telefonu czy tabletu, o każdej porze dnia i nocy.

Zamieszczenie ogłoszenia bez zakładania konta pozwala na jego publikację w wybranej kategorii i formie, ale wszelkie zmiany wymagają kontaktu z redakcją.

Kto zobaczy moje ogłoszenie?

Jeśli ukaże się ono w tygodniku Monitor, wówczas może je przeczytać każdy z czytelników gazety. Przy nakładzie 20,000 egzemplarzy i założeniu, że każdy egzemplarz czyta kilku domowników, będzie to kilkadziesiąt tysięcy osób.

Do ogłoszeń publikowanych w naszym portalu ma dostęp kilka tysięcy osób odwiedzających go każdego dnia.

Pamiętaj, każde ogłoszenie drukowane w gazecie, automatycznie umieszczane jest w internecie, więc liczba potencjalnych odbiorców jest wówczas największa.

Jak mogę odpowiedzieć na ogłoszenie?

Na kilka sposobów.

Jeśli odpowiadasz na ogłoszenie zamieszczone z w internecie, możesz skorzystać z zamieszczonego pod nim formularza: „Zapytaj autora”, a Twoja odpowiedź trafi na adres e-mail osoby, która zamieściła ogłoszenie. W większości ogłoszeń podany jest numer telefonu lub adres e-mail, z których powinieneś skorzystać.

W przypadku drukowanej wersji gazety, skorzystaj z podanego w ogłoszeniu adresu e-mail lub numeru telefonu. Jeśli ich nie ma, wówczas możesz wysłać list na adres redakcji z dopiskiem zawierającym numer interesującego Cię ogłoszenia.

Ile ogłoszeń mogę opublikować?

W zasadzie nie ma ograniczeń co do liczby publikowanych ogłoszeń pod warunkiem, że spełniają one zasady opisane w regulaminie. Prosimy, by zamieszczane one były w odpowiedniej kategorii oraz by w przypadku ogłoszeń bezpłatnych nie publikować kilku ogłoszeń o identycznej lub podobnej treści w tym samym czasie. W przypadku niektórych kategorii obowiązują dodatkowe ograniczenia. Szczegóły w regulaminie.

Ile osób obejrzało moje ogłoszenie?

Przy każdym ogłoszeniu widnieje ikona „oko”, obok której znajduje się liczba wyświetleń. Poza tym liczby te dostępne są po zalogowaniu do własnego konta.

Jakie treści mogę publikować w swoich ogłoszeniach?

Treść ogłoszenia nie może łamać obowiązującego prawa lokalnego, stanowego oraz federalnego. Nie może szkalować osób wymienionych z imienia i nazwiska, firm ani organizacji. Nie może nakłaniać do czynów niezgodnych z prawem i zagrażających zdrowiu lub życiu. Ogłoszenie nie może zawierać wulgarnych treści. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania ogłoszeń bez podania przyczyny.

Dlaczego nikt nie odpowiada na moje ogłoszenie?

Jeśli nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje ogłoszenie, nie oznacza to, że nikt go nie widział. Spróbuj inaczej zredagować treść, zmienić cenę. Zastanów się, czy zostało zamieszczone we właściwej kategorii. Pamiętaj, że dołożenie zdjęcia do ogłoszenia podnosi jego atrakcyjność.

Jak napisać dobre ogłoszenie?

Wiele zależy od jego zawartości, jednak podstawowe zasady są podobne dla wszystkich kategorii. Powinno ono być krótkie i treściwe. Nie pomijaj niezbędnych informacji, przekazuj jak najwięcej szczegółów. Jeśli możesz, zamieść tytuł. Dołóż zdjęcie, jest to bardzo łatwy proces, wystarczy skorzystać z gotowej rubryki. Nie bój się użycia chwytliwych zwrotów, które przyciągną uwagę czytającego.

Co mam zrobić, jeśli nie pamiętam hasła?

Jeśli nie pamiętasz hasła, przejdź na naszej stronie do logowania i kliknij opcję „Nie pamiętasz hasła?”. Na podany w wcześniej adres e-mail otrzymasz instrukcję dalszego postępowania.

Jak mogę się wylogować z mojego konta?

Na każdej stronie portalu www.monitorlocalnews.com znajduje się ikona „Wyloguj”. Szukaj jej w górnym prawym rogu.

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----