Kanały RSS serwisu infolinia.com
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Co to jest RSS

RSS (Really Simple Syndication) – to specjalny kanał informacyjny służący do przesyłania informacji o zawartości stron internetowych. Pozwala ona na pobieranie nagłówków wiadomości zamieszczonych na stronie internetowej. Nagłówki zawierają skrót wiadomości i są jednocześnie linkiem do strony lub serwisu, na którym można znaleźć całą treść wiadomości. Wiadomości RSS można przeglądać w specjalnych programach do odczytu wiadomości RSS (w tym również wielu programach pocztowych), bezpośrednio w serwisach internetowych i przeglądarkach, np. Firefox, Opera, Internet Explorer 7. Czytnik RSS za każdym razem automatycznie poinformuje cię, kiedy na naszym portalu pojawi się nowa wiadomość.

Subskrybcja

Kliknij na ikonie pod wybranym przez Ciebie linkiem aby: bezpośrednio otrzymać link kanału RSS w Twojej przeglądarce, zobaczyć treść używając serwisu FeedBurner, dodać wybrany kanał do Twojej strony Yahoo lub Google.

Dostępne kanały RSS serwisu infolinia.com:

infolinia.com: Bierzące Wydanie Monitora

Artykuły z pierwszej strony serwisu infolinia.com - Infolinia Polaków w Chicago i okolicach, Informator Polonijny, artykuły z gazety Monitor, darmowe Ogłoszenia, Katalog Firm.

  

infolinia.com: Najnowsze ogłoszenia

Najnowsze wpisane ogłoszenia w serwisie infolinia.com z linkiem do strony ogłoszenia, datą dodania.

  

infolinia.com: Najpopularniejsze Artykuły

Najczęściej czytane artykuły Monitora.

  

infolinia.com: Ostatnio Dodane Firmy

Firmy, instytucje dopisane do internetowego katalogu Informatora Polonijnego.