----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

26 lipca 2022

Udostępnij znajomym:

Od powstania w 2010 r., Komoot stał się największą na świecie społecznością entuzjastów sportów na świeżym powietrzu i jazdy rowerem – źródłem nr 1 inspirującym do aktywności na zewnątrz dla rozrastającej się globalnej społeczności. Komoot od wielu lat dostępny jest po angielsku i niemiecku, a ostatnio zainwestował w tłumaczenie swojej platformy na język włoski, hiszpański, francuski i niderlandzki.

Dodanie 5 nowych języków sprawia, że globalna społeczność użytkowników licząca aż 27 milionów osób może wybierać spośród 11 wersji językowych.

Aplikacja Komoot jest teraz dostępna w tych językach:
- angielski,
- niemiecki,
- francuski,
- włoski,
- hiszpański,
- niderlandzki,
- portugalski (Brazylia),
- portugalski (Europa),
- koreański,
- japoński,
- polski.

We wszystkich pozostałych krajach świata Komoot jest dostępny po angielsku.

Według Jonasa Spenglera, współzałożyciela i dyrektora ds. produktu Komoot, „Nic nie pobije korzystania z aplikacji we własnym języku. Wszystko jest znajome i łatwe w obsłudze, co daje komfort, zachęca i zwiększa zaangażowanie w korzystanie z aplikacji i interakcje z lokalną społecznością. Świętujemy ten kamień milowy wspólnie z naszymi lokalnymi społecznościami w Japonii, Korei, Portugalii, Brazylii i Polsce i nie możemy się doczekać zwiększonej liczby opowieści o przygodach i lokalnych wskazówek, które pojawią się w tych lokalizacjach!"

Aplikacja mobilna Komoot będzie wyświetlana w tym samym języku, co wybrany język systemowy telefonu.

Na stronie internetowej Komoot użytkownicy mogą wybrać z listy obsługiwanych języków w swoich ustawieniach profilowych www.komoot.com/account/international.

Grzegorz Radinowski - redaktor naczelny, Bike Magazyn Poland: „W Bike Magazyn od kilku lat korzystamy z Komoot, aby prezentować szlaki mtb i z niecierpliwością wyczekiwaliśmy dnia, kiedy aplikacja zostanie udostępniona po polsku! To prawdziwa rewolucja i jesteśmy przekonani, że nasi czytelnicy i społeczność mtb w Polsce jest bardzo zadowolona z faktu, że ich ulubiona aplikacja do planowania podróży jest dostępna w języku polskim.”

Na podst. Komoot GmBh, PR Newswire

----- Reklama -----

MONITOR-KONKURS WAKACYJNY

----- Reklama -----