----- Reklama -----

Rafal Wietoszko Insurance Agency

19 grudnia 2017

Udostępnij znajomym:

Chicagowscy policjanci podzielili się kilkoma istotnymi wskazówkami przed zbliżającym się świętem Halloween, aby wszyscy dobrze się bawili, ale jednocześnie byli bezpieczni.

Departament policji w Chicago zamieścił krótki filmik wideo na swojej stronie internetowej, gdzie między innymi zwraca uwagę, aby dzieci chodziły po domach zbierając cukierki zawsze w towarzystwie osoby dorosłej, nigdy nie wchodziły do czyjegoś domu lub samochodu, a także po zapadnięciu zmroku miały na sobie ubrania odblaskowe, latarki lub inne świecące przedmioty, aby być bardziej widoczne na drodze.

Jeśli chodzi o wybór stroju, policjanci zalecają zrobienie odpowiedniego makijażu zamiast zakładania maski, która może utrudniać oddychanie, ale przede wszystkim blokować pole widzenia.

Rodzice natomiast powinni zawsze sprawdzić zebrane przez dzieci słodycze. 

Monitor

----- Reklama -----

DOM KSIĄŻKI D&Z

----- Reklama -----

DOM KSIĄŻKI D&Z

----- Reklama -----

WYBORY 2026 - PRACA W KOMISJACH WYBORCZYCH 300 X 600

----- Reklama -----

Zobacz nowy numer Gazety Monitor
Zobacz nowy numer Gazety Monitor