07 grudnia 2015

Udostępnij znajomym:

Serwis monitorlocalnews.com jest internetowym katalogiem i wyszukiwarką.

Budowa serwisu pozwala na wygodne i szybkie zlokalizowanie informacji z określonej grupy tematycznej. Struktura stron monitorlocalnews.com składa się z następujacych elementów: części górnej - menu, cześci bocznej - dodatkowa nawigacja, części centralnej - prezentowana informacja, części dolnej - informacja kontaktowa i pomocne linki. Dzięki menu na górze strony użytkownik dotrze do interesującego serwisu tematycznego. Każdy serwis wyposażony jest dodatkowo we własny system nawigacji, którego głównym elementem jest menu w lewej cześci strony.

Wyszukiwanie Firm w Katalogu

Z menu górnego wybierz KATALOG - w polu wyszukiwania wpisz nazwę firmy (jej część) lub kategorię - naciśnij przycisk "Szukaj". Jeżeli w Katalogu znajdują się firmy spełniające Twoje zapytanie, zostanie wyświetlona lista firm - jeżeli nie - zostaniesz o tym poinformaowany odpowiednim komunikatem . Jeżeli nie szukamy konkretnej firmy, tylko określonej grupy (np. lekarze) wpisujemy "lekarze" i po naciśnięciu przycisku "Szukaj" otrzymamy pełną listę lekarzy. Chcąc zmniejszyć ilość otrzymanych wyników możemy zapytać tylko o specjalistów neurologów lub zażądać podania listy lekarzy których gabinety zlokalizowane są w określonym mieście lub w danym kodzie pocztowym. Analogicznie możemy postępować przy poszukiwaniu jakichkolwiek innych danych.

Zamieszczanie Ogłoszeń

Ogłoszenie może dodać każdy, kto zarejestrował się jako użytkownik serwisu monitorlocalnews.com. Dodawanie ogłoszenia wymaga zalogowania do serwisu. Aby dodać ogłoszenie, wybierz z górnego menu OGŁOSZENIA a następnie z bocznego menu "Daj Ogłoszenie". Jeśli nie jesteś zalogowany, zostaniesz poproszony o zlogowanie się. Po zalogowaniu przejdziesz bezpośrednio do strony z możliwością wpisania swojego ogłoszenia.

Rejestracja użytkownika serwisu monitorlocalnews.com

Rejestracja użytkownika w serwisie monitorlocalnews.com jest dobrowolna, jednakże używanie niektórych serwisów jest możliwe tylko po dokonaniu rejestracji. Polega na wpisaniu swojego adresu e-mail i wybraniu hasła. Poprosimy Cię również o wypełnienie krótkiego formularza. Formularz wypełniasz tylko jeden raz i uzyskujesz dostęp do wszystkich serwisów.

Jak ustawić serwis monitorlocalnews.com jako stronę startową?

Gdy już znajdziesz poszukiwaną informację, pomyśl co zrobić by w przyszłości mieć do niej łatwy i szybki dostęp. Serwis monitorlocalnews.com może być twoją stroną domową. Wtedy zawsze po uruchomieniu przeglądarki, otrzymasz natychmiastowy dostęp do najnowszych informacji i do wszystkich oferowanych serwisów. Wejdź do Opcji swojej przeglądarki i wpisz adres https://monitorlocalnews.com jako stronę domową.

Jak dodać monitorlocalnews.com do stron "ulubionych"?

Innym sposobem na uzyskanie szybkiego dostępu do często używanej strony, jest dodanie jej do stron "ulubionych". Zakładka w Internecie działa podobnie jak zakładka w książce - czyli pozwala na zaznaczenie tego miejsca, do którego będziemy chcieli wrócić, a następnie szybkie odnalezienie zaznaczonego fragmentu. W odróżnieniu od strony domowej, stron "ulubionych" możesz mieć wiele. Jeżeli często korzystasz z konkretnych serwisów, dodaj do ulubionych. Nie będziesz wówczas musiał pamiętać adresu strony, ani sposobu w jaki ją odnaleźć zaczynając wędrówkę na stronie głównej.

 

----- Reklama -----

KD MARKET 2023

----- Reklama -----

Zobacz nowy numer Gazety Monitor
Zobacz nowy numer Gazety Monitor

Subskrybuj MONITOR

Otrzymuj gazetę za darmo na swój email w każdy piątek.