----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

07 grudnia 2015

Udostępnij znajomym:

Nasz serwis oparty jest na udostępnieniu informacji oraz narzędzi internetowych, które mogą przydać Ci się w codziennym życiu nie tylko przy podróżach przez Internet. Nasze usługi kierujemy głownie do użytkowników na terenie Stanów Zjednoczonych, ale większość z serwisów infolinia.com ma uniwersalne zastosowanie nie ograniczone miejscem Twojego pobytu.

Serwisy dla Ciebie

Monitor

Wersja internetowa gazety. Monitor, publikowany przez firmę Monitor Publishing, Inc., jest pierwszym, największym bezpłatnym polskim tygodnikiem w Stanach Zjednoczonych, skierowanym do polskiego Czytelnika mieszkającego w Chicago oraz otaczających miasto przedmieściach, docierającym również do północnej Indiany i innych stanów. Forma tygodnika pozawala nam prezentować sprawy aktualne, odwoływać się do bieżących wydarzeń i poruszać tematy ważne dla naszego Czytelnika. Monitor jedynym polskojęzycznym tygodnikiem lokalnym, poświęconym wydarzeniom i sprawom Chicago i stanu Illinois. Monitor to również olbrzymi dział ogłoszeń drobnych, przewodnik kulturalny i specjalne przygotowane dla naszych klientów reklamy, spełniające ich potrzeby na lokalnym rynku. Monitor to bezpłatny przewodnik konsumencki dla Polaków mieszkających w USA.

Katalog Firm Informatora Polonijnego

Jeżeli chcesz naprawić samochód, odwiedzić lekarza lub wysłać paczkę w naszym serwisie znajdziesz spis firm świadczących potrzebne Ci usługi. Udostępniamy aktualne, wyczerpujące i tradycyjnie bezpłatne informacje o firmach z możliwością zaawansowanego wyszukiwania. Przyjmowane są wpisy Firm gdziekolwiek znajdują się na świecie. Dzięki temu jest największym źródłem informacji o biznesach nie tylko w Chicago, Illinois, USA ale także na świecie. Witamy firmy z Polski. Chętnie zamieszczamy informacje o firmach, które gotowe są służyć Polonii i Amerykanom odwiedzającym Polskę. Dzięki Informatorowi Polonijnemu można nawiązać współpracę z przedsiębiorstwami i instytucjami w USA, a także inwestować w Polsce. Informator Polonijny jest wielonakładowym wydawnictwem docierającym do kilkuset tysięcznej rzeszy Polaków mieszkających w USA – głównie w Chicago i okolicach. Reklama na jego łamach jest skuteczna i opłacalna.

Ogłoszenia

Giełda pracy, motoryzacja, nieruchomości. Miejsce gdzie spotykają się sprzedający i kupujący, miejsce gdzie znajdziesz ludzi szukających przyjaciół. Zamieść ogłoszenie z możliwością wydruku w najbliższym numerze Monitora. Monitor jest pierwszą i jedyną gazetą drukującą ogłoszenia "do skutku", które umożliwiają klientom ogłaszanie się na łamach gazety tak długo, jak jest im to potrzebne, przy jednorazowej opłacie za ogłoszenie. Mamy także sekcję ogłoszeń bezpłatnych. Oferujemy szeroki zakres możliwości reklamy, od skutecznych ogłoszeń drobnych, przez ogłoszenia wielkości wizytówki lub większe reklamy dla biznesów w konkurencyjnych cenach, dzięki którym mają oni możliwość dotarcia do wielu potencjalnych klientów.

Reklama z monitorlocalnews.com

Oferujemy wszechstronną i skuteczną reklamę w gazecie Monitor, Informatorze Polinjinym, a także Internecie.

Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub masz propozycje innej formy reklamy, skontaktuj się z nami. Wyślij wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo zadzwoń na numer (773) 205-0303.Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania, dostosujemy się do Twoich potrzeb.

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----