----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

02 września 2021

Udostępnij znajomym:

iPhone 13 bez wycięcia nad ekranem? Mogliśmy to zobaczyć w najnowszym odcinku Teda Lasso.

Oczekuje się, że nadchodzący iPhone firmy Apple, o którym mówi się, że jego nazwa ma być niezmieniona - iPhone 13 - doczeka się kilku poważnych ulepszeń tej jesieni. Długo oczekiwany smartfon jest podobno wyposażony w nowy projekt z wyświetlaczem notchless, dłuższy czas działania baterii, zwiększenie częstotliwości odświeżania ekranu, nowe opcje kolorystyczne (może nawet kolor bubblegum) i wiele innych. Gdy zbliżamy się do możliwej daty premiery iPhone’a 13, spekulacje na temat nowego telefonu wciąż powodują medialny szum.

Najnowsze plotki pochodzą od Teda Lasso, popularnego serialu Apple TV Plus. W dwóch krótkich scenach ostatniego odcinka widzimy telefon bez wycięć, z powodu którego niektórzy spekulują, że jest iPhonem 13. Ale nie powinniśmy się zbytnio ekscytować. Pomimo plotek wywołanych przez ujęcia telefonu, bardziej prawdopodobne jest to, że wynika to z pewnej niedoskonałość CGI w postprodukcji, a nie zapowiedzi nowego telefonu.

Szum związany z nowym smartfonem Apple wciąż rośnie, w miarę jak zbliżamy się coraz bardziej do ujawnienia nowego iPhone'a Apple. Według ankiety przeprowadzonej przez SellCell, zgłoszonej przez MacRumors , 44% obecnych użytkowników iPhone'a planuje uaktualnienie do jednego z modeli iPhone'a 13, gdy stanie się dostępny.

Linia iPhone'ów 13 będzie prawdopodobnie obejmować cztery telefony – iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max – zgodnie z przewidywaniami analityka Apple, Ming-Chi Kuo. Ten zestaw pasuje do czterech modeli iPhone'a 12 z zeszłego roku. Ale to nie wszystko, co pozostaje takie samo: cena i wygląd iPhone'a 13 również mogą być bardzo podobne.

Plotka z chińskiej platformy mediów społecznościowych Weibo z początku czerwca sugerowała, że oferta iPhone'a 13 będzie miała większe baterie niż oferta iPhone'a 12. Specyfikacje udostępnione na Twitterze przez leakera @L0vetodream mówią o 2406 -mAh baterii dla iPhone'a 13 Mini, do 3095 mAh dla iPhone'a 13 i iPhone'a 13 Pro oraz 4325 mAh dla iPhone'a 13 Pro Max.

Te rozmiary baterii to ulepszenie w stosunku do odpowiednich pojemności iPhone'a 12 (chociaż Apple nie ujawnia oficjalnych specyfikacji baterii). Jednak żywotność baterii to nie to samo, co jej pojemność, więc możliwe, że zwiększenie tego parametru nie przełoży się na dłuższy czas pracy urządzenia. Wszystko zależy od innych aktualizacji telefonu i tego, jak dobrze jego oprogramowanie optymalizuje żywotność baterii. Ale w porównaniu z telefonami premium innych marek, baterie Apple nie robią wrażenia. Na przykład w ofercie Samsung Galaxy S21 mają pojemność od 4000 do 5000 mAh.

Jeśli chodzi o ładowanie baterii, iPhone 13 może mieć kilka nowych asów w rękawie z szybszym ładowaniem bezprzewodowym i możliwymi opcjami odwrotnego ładowania, zgodnie z filmem z EverythingApplePro na YouTube. Odwrotne ładowanie to funkcja, która umożliwia zasilenie innych urządzeń Qi za pośrednictwem naszego telefonu. Weinbach spekuluje, że nadchodzący iPhone 13 będzie miał tę funkcję ze względu na większą cewkę ładującą bezprzewodowo i mocniejszy zestaw magnesów umieszczonych z tyłu urządzenia. Wielu konkurentów iPhone'a, w tym Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, a nawet Note 10+ i OnePlus 8 Pro mają już odwrotne ładowanie bezprzewodowe. Ale Apple nie wprowadził jeszcze tej funkcji do swoich iPhone'ów.

Jak dotąd nie ma oficjalnego ani nieoficjalnego słowa, kiedy możemy spodziewać się następnego iPhone'a. Raport z kwietnia sugerował, że produkcja nowych chipów do iPhone'ów rozpoczęła się przed planowanym terminem. Zwykle możemy przewidzieć z pewnym stopniem dokładności, kiedy wystąpią premiery Apple iPhone i na tej podstawie ekstrapolować datę wydania.

Ale rok 2020 to inna historia – była to pierwsza wrześniowa impreza Apple od ośmiu lat bez iPhone’a – przez opóźnienia w produkcji spowodowane pandemią koronawirusa. Jednak w tym roku Kuo prognozuje również normalne działania w łańcuchu dostaw Apple. Jeśli tak jest, możemy spodziewać się, że iPhone 13 zostanie zaprezentowany podczas wrześniowej konferencji.

Bez względu na datę, następne wydarzenie iPhone'a Apple może być w pełni wirtualne, tak jak w zeszłym roku. W swoim biuletynie Power On Mark Gurman z Bloomberg powiedział, że wydarzenie będzie całkowicie wirtualne z powodu decyzji giganta technologicznego o opóźnieniu powrotu do pracy klasycznej, z powodu rosnącej liczby przypadków COVID-19.

Apple pierwotnie zapowiedział, że wszyscy pracownicy będą musieli przychodzić do biura trzy dni w tygodniu, począwszy od września. Gurman mówi, że gdyby Apple trzymał się wrześniowych ram czasowych, wydarzenie dotyczące iPhone'a 13 byłoby „wiarygodne”. Teraz spodziewa się kolejnego wydarzenia wyłącznie online.

Adrian Pluta
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----