----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

26 stycznia 2022

Udostępnij znajomym:

Czym jest stomatologia estetyczna i jakie oferuje zabiegi?

Piękny uśmiech i białe, zdrowe zęby w każdym wieku. Dzięki stomatologii estetycznej możliwa jest nie tylko korekta drobnych niedokładności, ale także całkowita zmiana wyglądu uzębienia. W Just Smile Family Dentistry specjalizujemy się w wykonaniu zabiegów poprawiających wygląd zębów. Podczas wszystkich wykonanych zabiegów zapewniamy naszym pacjentom komfort i dobre samopoczucie.

Najczęściej wykonywane zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej to:
* wymiana ciemnych wypełnień amalgamatowych na bezmetalowe wkłady wykonane z porcelany, tlenku cyrkonu lub kompozytu;
* licówki porcelanowe - doskonała małoinwazyjna metoda, która umożliwia błyskawiczną korektę koloru, kształtu oraz rozmiaru zębów przednich górnych i dolnych. Metoda ta jest popularna wśród kobiet i mężczyzn;
* wybielanie zębów w gabinecie. Po 45 minutach zęby rozjaśniają się od 4-8 tonów;
* korony estetyczne bez metalu - pozwala to uniknąć ciemnego paska przy dziąśle. Wykonane są z tlenku cyrkonu, który idealnie odtwarza właściwości zębów naturalnych. Korony cyrkonowe wykorzystują zdolność przepuszczania światła zbliżoną do zębów naturalnych;
* nieoperacyjne leczenie dziąseł, które pozwala na ratowanie zębów zakwalifikowanych wcześniej do usunięcia;
* wymiana protez pełnych i częściowych na estetyczne rozwiązania z doskonałą funkcją.

Just Smile Family Dentistry oferuje najnowocześniejsze i najdokładniejsze leczenie protetyczne CAD/CAM, poprzez bezwyciekowe skanowanie w jamie ustnej pacjenta lub pośrednie modeli gipsowych.

Dlaczego warto?

Pacjenci, którzy zdecydowali się na leczenie i zabiegi związane ze stomatologią estetyczną podkreślają, jak duże znaczenie dla ich komfortu życia i samopoczucia miała korekta wyglądu uzębienia.

Piękny uśmiech to większa pewność siebie, pozbycie się kompleksów i stresu związanych z wyglądem zębów.

Doskonale wszyscy wiemy, jak uciążliwe potrafią być braki lub widoczne usterki w uzębieniu, dlatego zachęcamy do konsultacji w Just Smile Family Dentistry, gdzie razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie wszystkich problemów dentystycznych.

Konsultacja jest bezpłatna. W oparciu o nasze duże doświadczenie i najnowszą technologię otrzymacie najlepszą radę. Każde rozwiązanie, czyli plan leczenia, aby jama ustna była zdrowa, a uśmiech atrakcyjny, musi być indywidualnie dobrane do potrzeb pacjenta.

Dr Jagoda Samulak
JUST SMILE DENTISTRY
6121 N. Elston Ave, Chicago IL 60646
Tel. 773-792-0232

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----