----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

13 października 2021

Udostępnij znajomym:

Wszyscy marzymy o tym, aby być pewni siebie, ale często nie wiemy, jak to osiągnąć. Kiedy ostatni raz uśmiechaliśmy się w lustrze do samych siebie? Czy zadawaliśmy sobie pytanie: czy jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu? Okazuje się, że ma to ogromny związek z pewnością siebie.

Piękny uśmiech to wizytówka człowieka. Nieestetyczne przebarwienia, nierówności zębów i ich braki niestety obniżają nasze poczucie wartości, a więc nie uśmiechamy się, a tym samym tracimy poczucie pewności siebie.

Co to jest pewność siebie i dlaczego jest tak ważna w każdym aspekcie naszego życia?

Pewność siebie to najzwyczajniej w świecie świadomość samych siebie, tego, co potrafimy oraz jakie mamy słabości. To akceptowanie i zadowolenie z siebie i ze swojego wyglądu, do którego zalicza się uśmiech. 

Co poza wyglądem ma wpływ na pewność siebie?

 • Sprawność fizyczna
 • Przebyte choroby
 • Relacje z rodziną i bliskimi osobami
 • Własne myśli i poglądy
 • Rola w społeczeństwie

Kiedy brakuje nam pewności siebie 

Tracimy mnóstwo możliwości, które mogłyby sprawić, że nasze życie byłoby dużo lepsze. Ważnym elementem sukcesu jest między innymi pewność siebie.

Pewność siebie pozytywnie wpływa na każdy aspekt naszego życia. Niektórzy twierdzą, że ludzie sukcesu to ci, którzy mają szczęście, szczęście jednak nie ma tu nic do rzeczy.

Pewności siebie nie można zbudować z dnia na dzień, jest to proces, który wymaga pracy nad sobą, ale warto tę pracę wykonać, zwłaszcza, że nie ma tu żadnych granic dotyczących płci czy wieku.

Od czego należy zacząć dbanie o swój wygląd? Przede wszystkim od zadbania o swój uśmiech. Warto skupić się nad tym, aby był zdrowy i piękny.

I tu moja rekomendacja, dzwońcie do nas. Konsultacja jest bezpłatna, a w oparciu o nasze duże doświadczenie otrzymacie najlepszą radę, dotyczącą między innymi następujących kwestii:

 • Jak zadbać o zdrowie całej jamy ustnej
 • Jakie produkty do higieny jamy ustnej będą najlepsze
 • Czy skuteczny będzie sposób prostowania zębów metodą Invisalign czy tradycyjne metalowe braces
 • Veneers, czyli licówki - czy inwestować w porcelanowe czy tańsze kompozytowe, a może jednak korony estetyczne
 • Mostki zacementowane na stałe, czy tylko implanty, do których powinna być kwalifikacja
 • Innym rozwiązaniem, kiedy brakuje nam kilku zębów, są protezy częściowe
 • Czy należy bać się protez całkowitych, kiedy brakuje nam wszystkich zębów. Absolutnie nie…

Każde rozwiązanie, czyli plan leczenia, aby jama ustna była zdrowa a uśmiech atrakcyjny, musi być dobrane indywidualne. Niezwykle ważne jest, abyśmy zdawali sobie sprawę z faktu, że czas i wiek wpływają na naszą twarz, rysy stają się bardziej ostre, poważne, co również obniża naszą pewność siebie.  

Spotkajmy się w Just Smile, a ja i mój doświadczony zespół, będziemy pracować nad Waszym uśmiechem, jego zdrowiem, jego atrakcyjnym wyglądem. Razem będziemy budować pewność siebie.

Dr Jagoda Samulak
JUST SMILE DENTISTRY
6121 N. Elston Ave, Chicago IL 60646
Tel. 773-792-0232

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----