Noworodek ranny w wypadku walczy o życie
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie Eisenhowera w niedzielę rano na wysokości Forest Park na zachodnich przedmieściach Chicago. Po zderzeniu dwóch samochodów ranne są trzy osoby, w tym 10-miesięczna dziewczynka.

Do wypadku doszło ok. godz. 3:20 rano na autostradzie 290 w pobliżu Des Plaines Avenue w Forest Park, jak podała stanowa policja.

Niebieski Hyundai Elantra prowadzony przez 25-letnią kobietę z Chicago zatrzymał się na prawnym pasie z wyłączonymi światłami i został uderzony przez nadjeżdżającą z tyłu Hondę Oddysey, za kierownicą której siedział 50-letni mieszkaniec Chicago. 

10-miesięczna dziewczynka, która nie została prawidłowo przypięta w odpowiednim foteliku samochodowym wewnątrz samochodu Hyundai, została ciężko ranna i przewieziona do Loyola University Medical Center w Maywood, gdzie znajduje się na intensywnej terapii i jest podtrzymywana przy życiu. 

Dwie dorosłe osoby zostały również przewiezione do szpitala Loyola, ale policja nie podała informacji na temat ich stanu. Podejrzewa się, że alkohol stanowił istotny czynnik i może być powodem dojścia do katastrofy.

Dwa pasy ruchu autostrady zostały zamknięte aż do godziny 6:30 rano, kiedy policja stanowa prowadziła śledztwo na miejscu wypadku.

Monitor

Udostępnij swoim znajomym: