Przesłuchania do American Idol w Chicago
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

Udostępnij swoim znajomym:

Kolejny casting do programu American Idol odbędzie się w poniedziałek w McCormick Place w Chicago.

Udział w przesłuchaniach mogą brać osoby w wieku od 15 do 28 lat. Należy wziąć ze sobą dokument tożsamości, aby udowodnić wiek. Uczestnicy poniżej 18. roku życia muszą przyjść z rodzicem lub prawnym opiekunem.

"W dniu przesłuchania najważniejszy jest twój talent, wystarczy, że weźmiesz ze sobą swój głos. Ale jeśli chcesz śpiewać z gitarą, przynieś swój instrument, upewnij się, że jest gotowy i zawsze miej przygotowanych kilka piosenek" - powiedział Patric Lynn, jeden z producentów programu.

Jego najważniejszą wskazówką dla osób biorących udział w przesłuchaniach jest to, aby nie poczuły się niepewnie ze względu na wszystkie osoby dookoła.

"Nie myśl, że inni są lepsi od ciebie, ponieważ bardzo możliwe, że tak nie jest. I często osoby, które popisują się śpiewając w kolejce, tracą głos zanim trafią przed oblicze producenta. Ważne jest, aby się rozgrzać, ale nie pozwól, aby ludzie wokół ciebie przeszkodzili ci w realizacji twoich marzeń".

Lynn zachęca uczestników do dokonania wstępnej rejestracji, ale równie dobrze można po prostu pojawić się na miejscu w poniedziałek.

Dodał także, że biorący udział w przesłuchaniach mają około 30-40 sekund na zaprezentowanie swoich umiejętności, więc powinni od razu zaśpiewać fragment utworu, który najlepiej odzwierciedla ich wokalne umiejętności.

Poza przesłuchaniami na żywo, producenci programu akceptują również przesłuchania wideo przesłane drogą elektroniczną. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie: abc.go.com/shows/american-idol.

Osoby, które przejdą przez wstępne przesłuchania w poniedziałek, dowiedzą się, czy będą miały okazję zaprezentować się  przed sławnym jury w późniejszym terminie. 

Monitor