Policja opublikowała zdjęcia sprawców napadów
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Policja opublikowała zdjęcia dwóch mężczyzn, poszukiwanych w związku z serią napadów rabunkowych z użyciem broni palnej na północnym zachodzie miasta. Są oni częścią większej grupy.

W każdym z tych ataków złodzieje zbliżali się do ofiary, wyciągali broń i uderzali napadniętą osobę w twarz pięściami. Następnie kradli pieniądze, telefony i kosztowności - podała policja.

Do pierwszego napadu doszło 26 sierpnia około godz. 10:20 rano w okolicy 5700 North Kimball Ave. Grupa zaatakowała ponownie 29 sierpnia przy 3400 West Carmen Avenue. Trzeci incydent miał miejsce 1 września, o godz. 9:30 wieczorem przy 6400 Hiawatha Avenue - podała policja. Doszło także do napaści o charakterze seksualnym na kobiety.

Grupa liczy od trzech do pięciu osób, w wieku od 14 do 25 lat. Są to mężczyźni wzrostu pomiędzy 5 stóp 5 cali do 5 stóp 10 cali wzrostu, o wadze około 150-190 funtów. Dwóch złodziei udało się nagrać na kamerach CTA po użyciu kart Ventra.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje dotyczące tych napadów, powinny skontaktować się z detektywami prowadzącymi sprawę, dzwoniąc pod numer: 312-744-8263.

Monitor