----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

10 kwietnia 2020

Udostępnij znajomym:

Dziękujemy wszystkim osobom, a właściwie całym rodzinom, które wzięły udział w zabawie.

Spośród nadesłanych prac wybraliśmy cztery, które postanowiliśmy nagrodzić bez decydowania o kolejności na podium. Uznaliśmy bowiem, że wszystkie zasługują na wyróżnienie.

Poniżej prezentujemy je w całości lub fragmentach.

Niestety, nie jesteśmy w stanie nagrodzić wszystkich, którzy skorzystali z naszego konkursowego zaproszenia. Zachęcamy jednak do udziału w kolejnych, które ogłosimy już niebawem.

Przy okazji, pozdrowienia dla Joe Gajka, którego wiersz "Corona virus blues" rozbawił nas i wywołał gorącą dyskusję, jednak ze względu na treść nie został zakwalifikowany do obecnego konkursu rodzinnego.

Nagrody w postaci książek i multimedialnych wydań bajek dla dzieci ufundowało wydawnictwo Exlibris. Ze zwycięzcami skontaktujemy się e-mailowo.

 

Poniżej prezentujemy pierwszą pracę: 

Tak my spędzamy nasz czas

W czasie zamknięcia, jaki nastał, z dwójką dzieci w domu, wypełniamy czas wieloma zajęciami. Zabijamy czas układając puzzle czy wychodząc do ogródka i jak nigdy używamy placu zabaw. Nareszcie widzę efekty zakupu, bo częściej woleli iść do parku niż korzystać z placu zabaw w ogródku. A także obserwujemy, jak zmienia się przyroda, jak kwiaty zaczynają rosnąć i zakwitać. Znaleźliśmy pierwsze pączki na liściach na drzewie. Wykorzystujemy pudelka i rolki po papierze i cokolwiek innego ,co wpadnie w ręce, by tworzyć nowe formy. Czytamy ksiązki, oglądamy filmy, i oczywiście robimy zadania do szkół.

Anna Escutia

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----