----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Poszukiwany miłośnik horrorów do wynajęcia, który jest wystarczająco odważny, aby obejrzeć 13 przerażających filmów.

To zdecydowanie niestandardowa oferta pracy firmy finansowej FinanceBuzz, która zamierza zapłacić indywidualnej osobie 1,300 dolarów za obejrzenie 13 horrorów, aby ustalić, czy wielkość budżetu filmu wpływa na jego efektywność i szybsze bicie tętna widzów.

Firma poszukuje osoby, która zostanie: „Horror Movie Heart Rate Analiyst” (w wolnym tłumaczeniem analitykiem tętna przy oglądaniu horrorów). Śmiałek ten obejrzy 13 z najstraszniejszych filmów, jakie kiedykolwiek nakręcono, monitorując w tym czasie swoje tętno za pomocą urządzenia Fitbit.

Przygotowując się na nadejście najbardziej upiornego sezonu, pracownicy FinanceBuzz umierają z ciekawości, aby chcą dowiedzieć się, czy wysokobudżetowe horrory dostarczają silniejszych wrażeń niż te niskobudżetowe” – napisano w komunikacie prasowym firmy. „Pomożesz nam dowiedzieć się, czy budżet filmu wpływa na to, jak wywołuje u widza poziom strachu, nosząc Fitbit, aby monitorować tętno podczas oglądania 13 filmów z listy”.

Wybrany uczestnik jest zobowiązany do obejrzenia następujących filmów w okresie od 9 do 18 października:

 1. Saw
 2. Amityville Horror
 3. A Quiet Place
 4. A Quiet Place Part 2
 5. Candyman
 6. Insidious
 7. The Blair Witch Project
 8. Sinister
 9. Get Out
 10. The Purge
 11. Halloween (2018)
 12. Paranormal Activity
 13. Annabelle

FinanceBuzz zapewni urządzenie Fitbit i kartą podarunkową w wysokości 50 dolarów na pokrycie kosztu wypożyczenia filmów. Po wykonaniu zadania otrzyma 1,300 dolarów.

Zainteresowane osoby muszą wypełnić formularz na stronie FinanceBuzz, przekonując jednocześnie, dlaczego to właśnie oni najlepiej sprawdza się w tej pracy. Zgłoszenia można składać do 26 września 2021 roku.

jm