Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych za palenie tytoniu i spowodowanie zamieszania podczas pokazu filmu „Joker” w AMC River East w Streeterville w niedzielę wieczorem.

Policja otrzymała zgłoszenie około godz. 7:20 wieczorem w związku z incydentem w kinie przy 322 E. Illinois Street. Osoby znajdujące się w środku powiedziały funkcjonariuszom, że dwóch mężczyzn pali i powoduje „głośne zamieszanie”.

Policjanci aresztowali dwóch mężczyzn, obu w wieku 23 lat, którzy oczekują na postawienie zarzutów. Nie zgłoszono żadnych obrażeń ani innych incydentów.

Kontrowersyjny film wszedł do kin w całym kraju w ubiegły weekend, a chicagowska policja była przygotowana na to wydarzenie, rozmieszczając funkcjonariuszy w różnych częściach miasta. Wzmocniona obecność policji była także widoczna w innych miastach, w tym w Nowym Jorku, gdzie ileś osób opuściło kino w momencie, gdy jeden z mężczyzn zaczął głośno śmiać się i oklaskiwać sceny morderstwa

Bezpieczeństwo w kinach w całym kraju zostało zwiększone podczas premiery filmu. W lipcu 2012 roku uzbrojony mężczyzna otworzył ogień podczas projekcji filmu „Dark Knight Rises”, kolejnego filmu o Batmanie, zabijając 12 osób i raniąc dziesiątki innych, zanim nie został aresztowany przez policję.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location