5 milionów dolarów kaucji
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

5 milionów dolarów kaucji wyznaczył sędzia dla każdego z rodziców oskarżonych o zamordowanie 5-letniego AJ Freunda.

60-letni Andrew Freund Sr. i 36-letnia JoAnn Cunningham, pojawili się w sądzie powiatu McHenry w czwartek rano. Oboje wybrali obrońców publicznych.

Kobieta płakała podczas wysłuchania stawianych jej zarzutów. Rodzice zostaną postawieni w stan oskarżenia 29 kwietnia. Oboje stoją w obliczu wielu zarzutów, w tym pięciu dotyczących morderstwa pierwszego stopnia, pobicia i niezgłoszenie zaginięcia lub śmierci dziecka. Freund jest również oskarżony o ukrywanie zabójstwa.

Policja poinformowała, iż 5-letni chłopczyk został owinięty w plastikowe tworzywo i zakopany w płytkim grobie.

W środę policjanci skonfiskowali z domu rodziny łopatę, dziecięcy materacyk, duży plastikowy pojemnik i kilka papierowych pudeł zawierających dowody rzeczowe w sprawie. 

Przyczyna śmierci chłopca nie jest jeszcze znana, ale czwartkowe przesłuchanie może dać więcej informacji na temat tego, co wydarzyło się w domu i co doprowadziło do zgłoszenia pod numer 911, kiedy to ojciec AJ’a spokojnie poinformował policjantów o zaginięciu swojego dziecka. Oboje rodziców twierdzili, że po raz ostatni widzieli syn przed położeniem go spać w nocy 17 kwietnia.

Autopsja ciała również została zaplanowana na czwartek.

Monitor

Udostępnij swoim znajomym: