----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

29 września 2021

Udostępnij znajomym:

Astro posiada obracający się ekran, kółka i animowane oczy, które reagują na interakcje z użytkownikiem. Robot może przemieszczać się z pokoju do pokoju, unikając przeszkód w domu.

Astro oparty jest na systemie głosowym Alexa i może wykonywać wiele zadań, w tym polecać programy telewizyjne, dostarczać aktualizacje dotyczące dostaw Amazon i zaprogramowane przypomnienia.

Robot integruje się także z kamerami Ring i innymi produktami bezpieczeństwa z rodziny Alexa.

Według firmy Amazon, będzie on również oferował funkcję „podglądu na żywo”, która umożliwi sprawdzanie sytuacji w domu, monitorowanie ludzi i zwierząt w czasie rzeczywistym.

„Astro połączy wszystkie wasze ulubione funkcje Alexa, takie jak muzyka, wiadomości, podcasty i zegary” – powiedziała firma w wydanym komunikacje prasowym. „Lub, jeśli np. prowadzisz rozmowę wideo, Astro będzie mógł razem z tobą poruszać się po domu, abyś mógł kontynuować połączenie”.

W robocie będzie można włączyć także funkcję „nie przeszkadzać”, aby ograniczyć liczbę jego ruchów np. podczas snu.

Taką zabawkę można nabyć tylko otrzymując specjalne zaproszenie od Amazon, a wyceniona została na 999 dolarów. Firma planuje rozpocząć wydawanie zaproszeń i wysyłkę robota jeszcze w tym roku.

jm

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----