Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Test na ojcostwo wykazał, że mieszkaniec Crystal Lake oskarżony o śmiertelne pobicie swojego 5-letniego syna, nie jest biologicznym ojcem niemowlęcia urodzonego w więzieniu przez matkę Andrew około miesiąc po aresztowaniu pary pod zarzutem morderstwa pierwszego stopnia.

Biologicznym ojcem dziewczynki jest 37-letni mężczyzna, który mieszkał kiedyś z Andrew Freundem i JoAnn Cunningham w ich domu Crystal Lake. Mężczyzna uczestniczy w programie leczenia odwykowego i nie uczestniczył w posiedzeniu sądu powiatu McHenry, na którym w poniedziałek ujawniono wyniki testu.

60-letnia Freund i 36-letnia Cunningham zostali aresztowani 24 kwietnia. Kobieta urodziła córkę 31 maja w więzieniu. Cunningham przekazała córkę pod opiekę stanowego Departamentu ds. Dzieci i Opieki Rodzinnej (DCFS).

Para jest oskarżona o brutalne zabicie ich 5-letniego syna Andrew A.J. Freunda, którego zaginięcie zgłosili w kwietniu. Oboje nie przyznali się do winny i przebywają w więzieniu powiatu McHenry.

Matce tzw. wstępna ława przysięgłych (grand jury) postawiła 20 zarzutów, od zabójstwa po pobicie. Grozi jej dożywocie. Ojciec usłyszał 41 zarzutów. Oboje odpowiadają za pobicie na śmierć syna i ukrywanie jego zgonu.
Utrzymywali, że zaginął 18 kwietnia z domu.
Ciało 5-letniego Andrew po tygodniu znaleziono zakopane w Woodstock, kilka mil od ich domu w Crystal Lake. W sprawie tej rodziny pojawiło się wiele dowodów na przemoc i zaniedbania wobec dzieci.
Młodsze dziecko, 4-letni brat Andrew, znajduje się pod opieką stanowego Departament ds. Dzieci i Opieki Rodzinnej (DCFS).

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location