----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij znajomym:

Już w ten czwartek, 11.11, odbędzie się największe w Polsce dyktando. Do wspólnej zabawy zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby sprawdzić, na ile dobrze znają ortografię, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla innych. Najważniejszym celem Dyktanda na Święto Niepodległości jest bowiem zebranie jak największej kwoty wsparcia dla potrzebujących. 

W rozwiązanie dyktanda dosłownie może zaangażować się każdy, bez względu na wiek czy też plany na ten dzień. Wydarzenie jest bezpłatne i rozgrywane będzie w całości online, więc można dołączyć do niego z dowolnego miejsca na świecie! Wystarczy zgłosić swój udział na stronie wydarzenia: dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Organizator, czyli serwis Dyktanda.pl, zadeklarował, że przekaże złotówkę za każdego, kto rozwiąże w dniu 11.11.2021 r. wskazane dyktando, przygotowane specjalnie przez członków Fundacji Języka Polskiego. Pamiętano także o najmłodszych, dlatego przygotowano kilka kategorii wiekowych, dzięki czemu już pierwszoklasiści będą mogli rozwiązać tekst o odpowiednim dla nich stopniu trudności. To pozwala włączyć się w akcję całą rodziną!

Pieniądze przekazane przez organizatora, powiększone o dodatkowe, dobrowolne wpłaty, wspomogą cel charytatywny lub społeczny, który zgromadzi najwięcej głosów od uczestników dyktanda.

Jak zaangażować się w akcję?

  • Już teraz odwiedź stronę Dyktanda.pl i kliknij „Zapisz się do konkursu”.
  • 11.2021 r. ponownie wejdź na stronę i napisz Dyktando na Święto Niepodległości o odpowiedniej godzinie, wskazanej dla Twojej grupy wiekowej.
  • W dniach 16-21 listopada na dyktanda.pl dostępna będzie lista celów charytatywnych zgłoszonych wcześniej przez internautów. Oddaj swój głos na jeden z nich!

Każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! Pokażmy, że razem możemy więcej!