----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij znajomym:

Największe i najstarsze targi samochodowe w Stanach Zjednoczonych ponownie odbędą się w McCormick Place w lutym przyszłego roku, po specjalnej letniej edycji w 2021.

„Chociaż było wiele wspaniałych aspektów naszej letniej „edycji specjalnej”, cieszymy się, że wydarzenie ponownie odbędzie się w lutym, ponieważ historycznie to idealny czas dla naszych gości (…)” – powiedział prezes Chicago Auto Show Bill Haggerty.

Targi odbędą się w dniach 12-21 lutego 2022, w godzinach od 10 rano do 10 wieczorem każdego dnia, z wyjątkiem ostatniego, który zakończy się o godz. 8 wieczorem.

Haggerty powiedział, że na targach pojawią się popularne eksponaty, takie jak wewnętrzne tory testowe Camp Jeep i Ram Truck Territory, a także oferowane będą przejazdy na zewnątrz ulicami Chicago.

Bilety są już dostępne na stronie: ChicagoAutoShow.com w cenie $15 dla dorosłych, $10 dla dzieci (w wieku od 4 do 12 lat) i seniorów powyżej 62. roku życia. Dzieci do 3 roku życia wchodzą bezpłatnie z osobą dorosłą posiadającą bilet wstępu.

Oczekuje się, że uczestnicy będą musieli przestrzegać protokołów bezpieczeństwa ustanowionych przez Departament Zdrowia Publicznego stanu Illinois.

jm