Cinemark otwiera kina
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Na razie firma zapowiedziała otwarcie siedem swoich kin w Illinois, do tej pory zamkniętych z powodu pandemii koronawirusa.

Zgodnie z wydanym komunikatem, „kina są ponownie otwierane w zgodności z aktualnymi lokalnymi przepisami i będą wyświetlać zarówno nowe, jak i filmy uznane za klasyki”.

Siedem kin, których otwarcie zaplanowano na piątek, to:
Cinemark Movies 10: 1600 North State Route 50, Bourbonnais IL
Century 16 Deer Park: 21600 W. Field Parkway, Deer Park IL
Cinemark Louis Joliet Mall: 3340 Mall Loop Drive, Joliet IL
Cinemark Melrose Park: 1001 West North Ave, Melrose Park IL
Cinemark Tinseltown USA: 320 South Lincolnway, North Aurora IL
Cinemark Spring Hill Mall and XD: 2000 Spring Hill Mall, West Dundee IL
Cinemark @ Seven Bridges and IMAX: 6500 Route 53, Woodridge IL

Firma zapowiada, że każda sala kinowa będzie dokładnie dezynfekowana między seansami, a kina będzie działać przy ograniczonej liczbie gości i dopasowanymi harmonogramie, aby zapewnić maksymalne środki bezpieczeństwa i dystans społeczny. Podczas seansów obowiązkowe będzie noszenie maseczek, zdejmowanych tylko na czas jedzenia i picia na salach. Wszyscy pracownicy będą nosić maseczki i rękawiczki. Wszelkie miejsca publiczne i te najbardziej narażone na dotyk, będą dokładnie odkażane co 30 minut. Klientom zapewnione będą dezynfekujące chusteczki i środki do odkażania rąk.

Goście są zachęcani do kupienia biletów online i korzystania z bezgotówkowych metod płatności, aby zapewnić jak największe bezpieczeństwo.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.cinemark.com.

jm