----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

05 sierpnia 2022

Udostępnij znajomym:

Minął tydzień, odkąd na los Mega Millions kupiony w Illinois padła trzecia co do wielkości nagroda w historii krajowej loterii. Pomimo czekającej nagrody w wysokości 1.337 miliarda dolarów zwycięzca jeszcze się nie zgłosił.

Co się stanie, jeśli nikt nie odbierze nagrody?

Ostatecznie, jeśli główna nagroda nie zostanie odebrana w wymaganym terminie, stany, które brały udział w grze Mega Millions, odzyskają środki wniesione do puli, zgodnie ze stroną internetową gry. Następnie każdy stan może wykorzystać swoje fundusze do własnych celów.

W Illinois zwycięzca Mega Millions ma rok od daty losowania na odebranie nagrody. Illinois Lottery nie odpowiedziała natychmiast na prośbę o informacje dotyczące sposobu wykorzystania odzyskanych środków, jeśli jackpot nie zostanie odebrany.

Zwycięski los – z numerami – 13-36-45-57-67, Mega Ball: 14 – został kupiony na stacji benzynowej Speedway w miasteczku Des Plaines na przedmieściach Chicago. Stacja otrzyma pół miliona dolarów za samą sprzedaż kuponu.

W przypadku jakiejkolwiek większej wygranej na loterii, urzędnicy zalecają natychmiastowe podpisane tylnej stronu losu. Kupon nie jest tak naprawdę twój, dopóki nie zostanie podpisany, co oznacza, że jeśli zdążysz wcześniej go zgubić i ktoś inny go znajdzie, to właśnie ta osoba odbierze nagrodę.  

jm

----- Reklama -----

MONITOR-KONKURS WAKACYJNY

----- Reklama -----

Obamacare po polsku 300 x 600

----- Reklama -----