Copernicus Center w Open House Chicago
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Ponad 350 zabytkowych i unikalnych budynków będą mogli w tym roku odwiedzić miłośnicy architektury w ramach dorocznej imprezy Open House Chicago. W tym roku na liście znalazł się Copernicus Center.

Open House Chicago to prezentacja bogactwa i różnorodności architektury Wietrznego Miasta. Tegoroczna edycja skupia się na chicagowskich teatrach i centrach kulturalnych, a także północno-zachodniej dzielnicy miasta. W dniach od 19 do 20 października będzie można za darmo wejść do wybranych obiektów.

Pierwszy raz od dziewięciu lat do programu włączono północno-zachodnie dzielnice Irving Park, Portage Park oraz Jefferson Park. Dzięki temu będzie można zwiedzać Copernicus Center, Irish American Heritage Center czy Eris Brewery and Cider House. Wejść będzie można także do James M. Nederlander Theatre, The Second City, Green Line Performing Arts Center.

Cała lista budynków prezentowanych w ramach tegorocznego festiwalu architektury dostępna jest na stronie internetowej openhousechicago.org. W przypadku niektórych konieczne jest wcześniejsze potwierdzenie udziału w wycieczce.

JT