Coraz więcej sklepów wymaga noszenia maseczek
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Target, CVS, Walmart i Sam's Club dołączyły w ostatnim czasie do listy największych w kraju sprzedawców detalicznych wymagających od swoich klientów noszenia maseczek w związku ze wzrostem zachorowań na koronawirusa.

"Dołączamy do innych, robiąc kolejny krok i wymagając od wszystkich naszych klientów noszenia osłon na twarz podczas wchodzenia do któregokolwiek z naszym sklepów w całym kraju od poniedziałku, 20 lipca" - poinformowała sieć CVS wydanym w czwartek oświadczeniu.

Takie same zasady zaczną obowiązywać w sklepach Target od 1 sierpnia. Ponad 80% z 1,800 sklepów należących do tej sieci już teraz wymaga noszenia maseczek w związku z lokalnymi i stanowymi przepisami. Target poinformował, że będzie rozdawał maseczki przy drzwiach wejściowych wszystkim klientom, którzy ich nie mają.

Największy detalista w kraju, firma Walmart, poinformowała w tym tygodniu, że maseczki będą obowiązkowe we wszystkich sklepach od poniedziałku. Również sieci takie jak Starbucks, Best Buy, Kohl's czy Kroger Co. wprowadziły obowiązek noszenia osłon na twarz.

JM