----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

20 maja 2022

Udostępnij znajomym:

Ogólnokrajowy niedobór ratowników zmusił w zeszłym roku kryte baseny do zamknięcia i w dalszym ciągu wpływa na funkcjonowanie dystryktów parków. Urzędnicy Chicago Park District nie odpowiadają na pytania dotyczące tego, czy baseny będą w tym roku otwarte.

Pomimo wielokrotnych pytań, urzędnicy Park District odmówili odpowiedzi na pytanie, czy 77 basenów zostanie otwartych tego lata ani ilu ratowników zostało już zatrudnionych, zamiast tego kładąc nacisk kwestie związane z procesem rekrutacji.

Biuro Lori Lightfoot również nie odpowiedziało na pytania dotyczące obietnic burmistrz zapewnienia możliwości rekreacyjnych chicagowskiej młodzieży.

Zgodnie z komunikatem prasowym, Park District planuje obsadzić 2,100 letnich stanowisk, w tym ratowników, liderów ds. rekreacji i pomocników. Rzecznik prasowy Michele Lemons nie odpowiedział na pytanie, ilu ratowników będzie potrzebnych do otwarcia basenów i plaż zgodnie z harmonogramem. Docelowa data otwarcia basenów zewnętrznych to 24 czerwca.

„Chicago Park District jest optymistą, zakładając, że premia w wysokości 500 USD pomoże zachęcić kandydatów, którzy zakwalifikowali się na pozycję sezonowych ratowników, do ukończenia procesu rekrutacji i przyciągnie nowych kandydatów, aby odpowiednio obsadzić nasze plaże i baseny” – powiedział Lemons. „Do tej pory dystrykt otrzymał 686 zgłoszeń na ratowników sezonowych”.

jm

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----