----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

14 stycznia 2022

Udostępnij znajomym:

Irlandczycy w Chicago mają powody do zadowolenia. Wszystkie trzy organizowane z okazji Dnia Świętego Patryka parady w mieście powrócą po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią.

„Bardzo się z tego cieszę i myślę, że społeczności tego potrzebują” – powiedziała Elizabeth Murray-Belcaster, organizatorka Northwest Side Irish Parade. „Myślę, że ludzie są na to gotowi”.

Zgodnie ze stroną internetową wydarzenia, parada Św. Patryka i coroczne barwienie rzeki Chicago zaplanowano na sobotę, 12 marca. Parady na północno-zachodniej i południowej stronie miasta odbędą się w niedzielę, 13 marca.

Biorąc pod uwagę nieprzewidywalny charakter pandemii – która doprowadziła do odwołania wydarzeń z ostatnich dwóch lat – organizatorzy zapowiadają, że będą monitorować sytuację i dostosowywać się w razie potrzeby.

„Bezpieczeństwo, ochrona i świętowanie to najważniejsze rzeczy, na których się skupiamy” – powiedziała Belcaster-Murray. „Naszym wielkim przesłaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa, przyjaznego dla społeczności i cieszenia się dniem takim, jaki jest: obchodami Dnia Świętego Patryka i obchodami całej naszej społeczności”.

jm

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----