----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij znajomym:

Już wkrótce czwórka szczęśliwców będzie mogła spędzić noc w domu, gdzie nakręcono kultowy film „Kevin sam w domu”. Rezerwacje będzie można zrobić przez stronę Airbnb. Jest jednak haczyk.

Słynna rezydencja mieści się na przedmieściach Chicago w miejscowości Winnetka. Przez lata miejsce to stało się obiektem pielgrzymek fanów, którzy chcieli na własne oczy zobaczyć słynną posiadłość. Film stał się świątecznym hitem, bez którego wielu nie wyobraża sobie Bożego Narodzenia. Coroczne seanse to niemal tradycja. 

Rezerwacji na 1 noc – 12 grudnia - będzie można dokonać na stronie Airbnb.com już 7 grudnia o godzinie 8 wieczorem. Cena to tylko 25 dolarów. Gdzie haczyk? Miejsca wystarczy tylko dla 4 osób, więc kto pierwszy ten lepszy.  

52

Na gości w domu będzie czekał Buzz McCAllister, zadziorny starszy brat Kevina. Devin Ratray, aktor wcielający się w postać Buzza, został twarzą całej akcji. To on powita szczęśliwców.

„Pomimo tego, że teraz jesteśmy starsi i mądrzejsi (sam mam firmę ochroniarską), nie jesteśmy za starzy na świąteczne zabawy. Zatem w czasie, kiedy będziemy na wakacjach (tym razem wszyscy), zapraszam jedną ekipę szaleńców, którzy w moim rodzinnym domu będą chcieli uwolnić swojego wewnętrznego ośmiolatka” - napisał aktor na portalu Airbnb.

Na gości będzie czekał świątecznie przystojny dom z piękna choinką, a w nim mnóstwo pizzy, kolacja przy świecach – oczywiście przyrządzona w mikrofalówce, a także spotkanie z tarantulą. I nie, nie martwcie się - nie będzie rodziców. Będą za to pułapki czekające na włamywaczy. Czy się pojawią? Tego nie wie nikt.

51

al