----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

03 listopada 2020

Udostępnij znajomym:

Dwa rosyjskie tygrysy i brunatny niedźwiedź syberyjski przepowiadają, że Joe Biden wygra wybory. Z kolei według wiewiórki z Południowej Karoliny zwycięstwo przypadnie prezydentowi Trumpowi. Na pewno któreś będzie miało rację. Niestety, ośmiornica o imieniu Paul, najsłynniejszy jasnowidz zwierzęcy, która poprawnie przewidziała wynik ośmiu finałów mistrzostw świata w piłce nożnej, zmarła w 2010 r.

Sławne zwierzęta z całego świata przepowiadają wynik wtorkowych wyborów. Nie wierzycie w takie zdolności u nich? A co z wiarą w podobne umiejętności u ludzi? Wśród wielu osób powszechna jest wiara w zdolności jasnowidzów, wróżek, itp. Wypadało więc dać również szansę zwierzętom.

Rosyjscy prognostycy wyborczy to zwierzęta z krasnojarskiego ZOO. Wypróbowani i sprawdzeni od lat. Do podjęcia decyzji służą im arbuzy z wyciętymi podobiznami kandydatów - w tym roku Bidena i Trumpa.

Khan, biały tygrys bengalski, przedstawił swoją ekspercką opinię tocząc arbuza z podobizną Bidena i ignorując arbuza z podobizną Trumpa.

Bartek, tygrys amurski, zgodził się ze swoim kolegą i z aprobatą rozbił arbuza Bidena strącając go na ziemię z wysokości.

Buyan, syberyjski niedźwiedź brunatny, wyraził podobne zdanie, rozdzierając arbuza Bidena i zaglądając do środka.

Oczywiście były to 3 różne owoce, ktoś sporo pracy włożył w wyrzeźbienie podobizn polityków.

Wiewiórka o imieniu ChrisChris przejęła zadanie przewidywania kolejnego prezydenta od wiewiórki o imieniu Gnocchi, która zyskała popularność po prawidłowych przepowiedniach w ostatnich trzech wyścigach prezydenckich oraz wielu wydarzeniach sportowych.

Gnocchi już z nami nie ma, ale jego potomek, ChrisChris, kontynuuje rodzinną tradycję i radzi sobie nieźle.

ChrisChris zjadł siedem orzechów z miski oznaczonej nazwiskiem Trump i tylko trzy z miski oznaczonej nazwiskiem Biden. To wystarczyło, aby ogłosić Trumpa przewidywanym przez niego zwycięzcą.

Prawdopodobieństwo prawidłowej przepowiedni jest bardzo wysokie, w końcu mamy tylko dwie opcje. Na pewno któreś ze zwierząt będzie miało rację.

rj

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----