----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

26 sierpnia 2021

Udostępnij znajomym:

21 sierpnia na polu golfowym w Marengo odbyła się druga edycja turnieju „Golf na obcasach”. Imprezę z udziałem ponad 80 uczestników zorganizowało Radio 1030 AM i TV Polvision wspólnie z Polish-American Golf Club oraz Fundacją „Dar Serca”, na konto której został przekazany dochód w kwocie 14,445.00.

Turniej rozgrywany był parami. Mężczyźni mieli za zadanie jak najmniejszą ilością uderzeń posłać piłkę na green – pole z bardzo równą i krótko przystrzyżona trawą, na którym znajduje się dołek oznaczony chorągiewką, a panie spowodować, aby piłka, która się tam znajdzie, najlepiej już za pierwszym uderzeniem trafiła do dołka.

DSC 3777

Zwycięskie pary od prawej: Michelle Lebiecki, Tanner Obal, Marek Bidus, Anna Jaroszek oraz Alicja i Marian Waliczkowie

Sztuka ta najlepiej udała się Annie Jaroszek i Markowi Bidusowi. Na drugim miejscu uplasowała się para Alicja i Marian Waliczek, a na trzecim Michelle Lebiecki z Tannerem Obalem.

„Jak zawsze Dar Serca może liczyć na przyjaciół. Tym razem turniej ‘Golf na obcasach’ został zorganizowany na rzecz naszych dzieci (…). Wydawało nam się, że ze względu na pandemię, będzie mniejsze zainteresowanie naszą pomocą. Jest wręcz przeciwnie. Bijemy rekordy w ilości goszczonych dzieci. Mamy sierpień, a my przyjęliśmy już ponad 60 podopiecznych, dlatego każdy dolar, każda impreza, która pozwala gromadzić fundusze na naszą działalność, jest bardzo ważna. Oprócz zbiórki radiowej na stacji pana Waltera Kotaby, nasza fundacja w tym roku nie miała możliwości zorganizować żadnej imprezy dochodowej, dlatego pragniemy gorąco podziękować za okazaną pomoc organizatorom turnieju – Radiu 1030 AM, TV Polvision, firmie Polamer oraz Polish-Amercian Golf Club i grupie sponsorów za zorganizowanie i przeprowadzenie tego turnieju” – powiedziała Anna Piotrowska z Daru Serca.

Ceremonię wręczenia nagród zakończyła wspólna kolacja. Każdy z uczestników otrzymał słodkie upominki i miał okazję do degustacji smacznego i pięknego tortu.

Tekst i zdjęcia: AB/NEWSRP

----- Reklama -----

MONITOR-KONKURS WAKACYJNY

----- Reklama -----

Obamacare po polsku 300 x 600

----- Reklama -----