----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij znajomym:

22 października w sali bankietowej Lone Tree Manor w Niles odbyła się trzecia edycja zabawy charytatywnej zorganizowanej przez tegoroczne laureatki konkursu na Królową Parady 3 Maja.

Przybyłych witały: królowa Paulina Kosińska, I Dama Dworu i Miss Foto Monica Lebensztejn, dwie II Damy Dworu – Gabrielle Piechota i Katarzyna Giba, ulubienica publiczności Agnieszka Daniłowska oraz przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Konkursu Ewa Rumiński. W gronie gości honorowych imprezy byli między innymi: prezes Związku Klubów Polskich Łucja Mirowska-Kopeć oraz honorowy prezes ZKP Jan Kopeć, królowa Balu Amarantowego Mia Incledon, królowa Związku Podhalan Joanna Chlebek w parze ze zbójnikiem roku Łukaszem Kaczmarczykiem, wiceprezes Legionu Młodych Polek Paulina Kulka oraz sponsorzy: szefowa oddziału Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej w Norridge Anna Czarnecka-Hebal i prezes firmy „Tadar Sat” i TV „Sling” Rafał Stykowski oraz prezes Fundacji „You Can By Me Angel” Katarzyna Romanowska, która wręczyła Paulinie Kosińskiej statuetkę fundacji za pracę w charakterze wolontariuszki.

DSC 5700

W królewskim gronie od lewej: Mia Incledon, Paulina Kosińska, Joanna Chlebek, Łukasz Kaczmarczyk, Gabrielle Piechota, Monica Lebensztejn i Agnieszka Danilowska

W części artystycznej wieczoru wystąpiła była królowa Magdalena Tołwińska w parze z Grzegorzem Rykowskim. Duże zainteresowanie uczestników wzbudziła loteria fantowa z wieloma cennymi nagrodami. Jednym z jej największych szczęśliwców był Kornel Romanowski, który cztery razy podchodził po odbiór nagrody. Nad oprawą muzyczną imprezy czuwał lider grupy Markus Band.

„Dzisiaj mamy bal charytatywny królowej parady z damami dworu. Jest przewspaniała zabawa. Bardzo dużo młodzieży, co najbardziej mnie cieszy. Powoli będziemy się przygotowywać do następnych wyborów, które odbędą się 26 marca 2022 roku. Już można zgłaszać swoje kandydatury, a przypomnę, że jest o co walczyć, bo fundusz nagród wynosi 6 tysięcy dolarów” – podsumowała piątkową imprezę Ewa Rumińska.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Baraniak/NEWSRP