Jesteśmy sobie potrzebni
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

To projekt, który powstał w czasie pandemii i ma na celu zjednoczenie polonijnych środowisk oświatowych na świecie.

Współorganizatorami projektu są Kongres Oświaty Polonijnej i norweska firma Events Partner Kamilla Helland.

Rezultatem jest nagrany teledysk "Jesteśmy sobie potrzebni!" z udziałem 75-ciorga dzieci, w większości uczniów szkół polonijnych, z 14 krajów: Australii, Białorusi, Irlandii, Holandii, Kanady, Kataru, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji, Szkocji, Turcji, USA i Włoch.

Dzięki wspólnej pracy nad projektem dzieci z krajów leżących w różnych strefach czasowych spotykały się wirtualnie, razem śpiewając po polsku.

Pod kierownictwem pary trenerów, fantastycznych finalistów programu "The Voice of Poland", Nicole Kuleszy i Piotra Tłustochowicza dzieci poznawały się wzajemnie, miały okazję zaprezentować swój talent wokalny i aktorski. Mogliśmy zaobserwować ich ogromną radość i zaangażowanie.

Projekt w całości sfinansował zespół norweskiej firmy Events Partner Kamilla Helland, która już wcześniej wspierała szkolnictwo polonijne w Norwegii, udostępniając szkołom platformę edukacyjną online-lekcje.no.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia teledysku "Jesteśmy sobie potrzebni!" oraz odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajduje się więcej informacji o genezie projektu.

Monitor