----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

29 lipca 2022

Udostępnij znajomym:

Wyścigi gumowych kaczek to doroczna impreza, która wspiera organizację Olimpiady Specjalnej w Illinois, dzięki planowanej sprzedaży 75,000 gumowych kaczek w tym roku. Do tej pory „adoptowano” już ponad 53 tysiące kaczuszek, zbierając ponad 236 tysięcy dolarów.

Kaczki można zaadoptować w cenie 5 dolarów za sztukę przez internet: www.duckrace.com/Chicago lub w dniu imprezy aż do rozpoczęcia zawodów. Każda zakupiona kaczka oznaczona jest numerem i bierze udział w wyścigu, w którym główną nagrodę co roku stanowi samochód. W tym roku będzie to nowy Chevrolet Equinox ufundoway przez dealerów samochodowych z Chicago i północnej Indiany, a wśród pozostałych nagród jest rejs na Karaiby dla 2 osób, nagroda pieniężna w wysokości $2,500 oraz bilety na festiwal Windy City Smokeout.

Tegoroczna impreza odbędzie się w czwartek, 4 sierpnia od godz. 10 rano. Czas trwania wyścigu jest zależny od tego, jak szybko poruszają się gumowe kaczki.

W przeciwieństwie do innych niezbyt atrakcyjnych przedmiotów, które są wrzucane do chicagowskiej rzeki, kaczki zostają po wyścigu wyłowione z wody specjalnymi sieciami, aby mogły zostać ponownie wykorzystane w kolejnym roku.

jm

----- Reklama -----

MONITOR-KONKURS WAKACYJNY

----- Reklama -----

Obamacare po polsku 300 x 600

----- Reklama -----