Kobieta zginęła siedząc w swoim samochodzie
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Napastnik podszedł do kobiety siedzącej w swoim samochodzie i otworzył ogień, zabijając ją na miejscu. Do zdarzenia doszło w środę nad ranem w dzielnicy Gresham na południu miasta.

20-letnia kobieta siedziała za kierownicą czarnego sedana, zaparkowanego przy 1400 West 83rd Street, kiedy została postrzelona w głowę i prawą część ciała, tuż przed godziną 12:30 am.

Została znaleziona przez funkcjonariuszy, którzy zareagowali na informacje z czujnika Shotspotter, który wykrył strzelaninę. Karetka przewiozła ofiarę do Christ Medical Center w Oak Lawn, gdzie została uznana za zmarłą.

Nikogo jeszcze nie aresztowano.

28-letnia kobieta, która odmówiła identyfikacji, siedziała w swoim samochodzie przez co najmniej dwie godziny, obserwując działa funkcjonariuszy. Powiedziała, że dowiedziała się na temat strzelaniny podczas sprawdzania Twittera i zatrzymała z powodu ciekawości. Chociaż nie znała ofiary, przejęła się sytuacją, ponieważ sama mieszka w tej okolicy.

Przemoc z użyciem broni palnej w Gresham powoduje, że sama codziennie boi się o swoje bezpieczeństwo.

"To przerażające, że nawet nie możesz pojechać tam, gdzie potrzebuje. Robienie czegokolwiek w tej okolicy jest zbyt niebezpieczne" - powiedziała.

Monitor