----- Reklama -----

Luxahaus Konfigurator Drzwi Zewnetrznych

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

17 maja 2022

Udostępnij znajomym:

Rządowa strona internetowa, poprzez którą można zamówić bezpłatne testy na Covid, przyjmuje teraz trzecią rundę zamówień.

We wtorek Biały Dom ogłosił, że amerykańskie gospodarstwa domowe mogą otrzymać teraz kolejnych osiem bezpłatnych domowych testów, wysyłanych przez amerykańską pocztę.

Informacja pojawiła się w momencie, gdy w całym kraju ponownie rośnie ilość zachorowań na koronawirusa.

Prezydent Joe Biden zobowiązał się w styczniu br. do udostępnienia społeczeństwu 1 miliarda bezpłatnych testów, w tym 500 milionów za pośrednictwem strony covidtests.gov. Jednak tylko 350 milionów z dostępnej puli zostało do tej pory zamówionych przez mieszkańców Stanów Zjednoczonych.

Osoby, które mają trudności z zamówieniem internetowym, mogą zadzwonić pod nr telefonu: 1-800-232-0233, aby uzyskać pomoc.

Dzięki trzeciej rundzie darmowych testów każde gospodarstwo domowe może otrzymać łącznie 16 zestawów, wcześniej wysyłane były po cztery.

Biden zażądał od Kongresu dodatkowych 22 miliardów dolarów na zakupów szczepionek i leków, aby przygotować się na gwałtowny wzrost liczby przypadków Covid, ale ustawodawcy sprzeciwili się tym kosztom.

jm

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----