Konsulat w Chicago zmienia tryb zapisów na wizyty paszportowe
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

W celu wyeliminowania nieuczciwych działań pośredników, którzy przejmują większość terminów na wizyty paszportowe udostępniane w systemie rejestracji e-Konsulat, odbierając tym samym polskim obywatelom możliwość bezpłatnej i bezpośredniej rezerwacji wizyty, Konsulat Generalny RP w Chicago OD DNIA 16 LUTEGO 2021 ROKU DO ODWOŁANIA zmienia sposób umawiania wizyt w sprawach paszportowych.

Wizyty paszportowe są umawiane wyłącznie na podstawie indywidualnych zgłoszeń telefonicznych pod numerem telefonu: 312-608-9229, od poniedziałku do piątku, w godzinach: 11.00 – 15.00.

Rezerwacja terminu wizyt w konsulacie jest bezpłatna.

Umawianie wizyt paszportowych za pośrednictwem systemu e-Konsulat zostaje zawieszone do odwołania.

UWAGA: Konsulat Generalny RP w Chicago NIE ZLECAŁ I NIE ZLECA ŻADNYM FIRMOM ZEWNĘTRZNYM POŚREDNICTWA w sprawach paszportowych, wizowych, prawnych i obywatelskich.

Umówienie wizyt paszportowych za pośrednictwem podmiotów zewnętrznych nie będzie już możliwe.

Numer 312-608-9229 służy tylko i wyłącznie do umawiania wizyt w sprawach paszportowych. Osoby dzwoniące w innej sprawie proszone są o korzystanie z numeru tel. podanego na głównej stronie konsulatu.

Urząd nie odpowiada na smsy i wiadomości głosowe.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie polskim dokumentem paszportowym uprzejmie prosimy Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość. 

Więcej informacji na temat umówienia wizyty znajdziesz tutaj

jm