Kup kanapę, zaadoptuj psa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

PAWS Chicago, największe schronisko dla zwierząt stosujące politykę nieuśmiercania zwierząt na Środkowym Zachodzie, nawiązało współpracę z siecią sklepów IKEA w celu zaprezentowania czekających na adopcję zwierząt w sklepach w Illinois podczas tegorocznego okresu świątecznego.

Kampania „Nie zapomnij o mnie” wykorzystuje naturalnej wielkości wycięte zdjęcia psów i kotów, co ma zainspirować kupujących do wyobrażenia sobie, jak będzie wyglądać ich dom, kiedy pojawia się w nim zwierzęta.

Kampania rozpoczęła się 27 listopada i potrwa do Wigilii, obejmując kilkanaście ekspozycji w obu sklepach IKEA – w miejscowościach Schaumburg i Bolingbrook.

Prezentowane zdjęcia będą zawierać kod QR, który kupujący mogą zeskanować, aby dowiedzieć się więcej o zwierzętach szukających stałych domów.

PAWS ma nadzieję, że kampania pomoże także w zachęcaniu do adopcji starszych zwierząt, ponieważ wiele z nich prawdopodobnie pozostanie dłużej w schronisku, w przeciwieństwie do szczeniąt i kociąt, którymi zainteresowanie jest zawsze większe. 

Sklepy IKEA znajdują się pod adresami: 1800 E McConnor Parkway, Schaumburg, IL 60173 oraz 750 E Boughton Road, Bolingbrook, IL 60440.

Więcej informacji o kampanii PAWS można znaleźć na ich stronie internetowej.

jm