Letnie obozy dla dzieci
Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Chicago Park District stara się zapewnić dzieciom i młodzieży w Chicago letnie zajęcia dzięki swojemu programowi obozów dziennych. Chociaż w 2020 program i zasady obowiązujące w czasie obozów będą wyglądać nieco inaczej, skupienie się na zapewnieniu dzieciom bezpiecznej przestrzeni do aktywności, nawiązywania nowych przyjaźni i tworzenia wspomnień na całe życie - nadal pozostaje mottem przewodnim chicagowskiego dystryktu parków.

Bezpieczeństwo wszystkich uczestników jest priorytetom. Obozy będą przebiegać zgodnie z miejskimi i stanowymi wytycznymi, z ograniczoną liczbą uczestników i zakazem niektórych aktywności, takich jak pływanie czy organizowanie wycieczek w ramach obozów. Dzieci będą musiały także przynosić swoje maseczki i nosić je każdego dnia.

Ze względów higienicznych parkowe fontanny z wodą pitną nie zostaną włączone, a uczestnicy powinni mieć ze sobą wystarczającą ilość wody na cały dzień. Zapewniony zostanie lunch i przekąski.

Dzienne letnie obozy trwają od 6 lipca do 14 sierpnia w parkach w całym mieście. Rodziny będą miały także możliwość zarejestrowania się na dwutygodniowy obóz trwający od 17 do 28 sierpnia. Rejestracji w systemie online można dokonać 11-12 czerwca.

Więcej informacji na stronie: www.chicagoparkdistrict.com

JM