----- Reklama -----

Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa

----- Reklama -----

Udostępnij znajomym:

To już drugi rok z rzędu, kiedy większość dużych sklepów zdecydowała zamknąć swoje podwoje w Święto Dziękczynienia. Na długiej liście znalazły się takie giganty jak Walmart, Target, Costco, Best Buy, Kohl's, Macy's, Dick's Sporting Goods i JCPenney. Na taki krok zdecydowały również się niektóre sklepy, które głownie sprzedają żywność, a wśród nich popularny Aldi czy Trader Joe’s. Wiele z tych miejsc, które zdecydują się na otwarcie, skróci swoje godziny.

Jako pierwszy na taki ruch rok temu zdecydowała się Target, a jego decyzja z może skłonić innych detalistów do tego samego - mówi Ken Perkins, prezes firmy zajmującej się badaniami rynku detalicznego. Obecnie sklepy zastanawiają się, czy warto wydawać pieniądze na koszty związane z wynagrodzeniami, aby otworzyć sklepy w Święto Dziękczynienia, kiedy klienci coraz częściej wybierają zakupy przez internet.

Gdzie będzie można zrobić zakupy 25 listopada? Oto lista największych krajowych sieci, które będą otwarte w Święto Dziękczynienia (godziny mogą się różnić, więc sprawdźcie swoją lokalizację):

- Acme
- Albertsons
- Amigos
- Andronico’s
- Balducci’s
- Carrs
- Bass Pro Shops
- Big Lots
- Cabela’s
- CVS
- Dollar General
- Dollar Tree
- Family Dollar
- Five Below
- Foodtown
- Haggen
- Jewel Osco
- Kings
- Lucky
- Market Street
- Meijer
- Pavilions
- Randalls
- Rite Aid
- Safeway
- Sears
- ShopRite
- Starbucks
- Stop & Shop
- Tom Thumb
- United Express
- United Supermarkets
- Vons
- Walgreens
- Wegmans
- Whole Foods Market

al