----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

20 stycznia 2022

Udostępnij znajomym:

Mróz w Chicago nie odpuszcza, co postanowił wykorzystać jeden z chicagowskich barów, przekuwając niekorzystne warunki atmosferyczne w sukces. Miejsce to będzie serwować drinki zza baru w całości wykonanego z lodu i to pod gołym niebem. 

“Pizza, Beer & Jukebox on Ice" w dzielnicy West Loop zostanie otwarte w czwartek, 20 stycznia. Do budowy baru usytuowanego na świeżym powietrzu użyto 40 tysięcy funtów lodu. Nieopodal znajdziecie dwa lodowe trony, jeden dla dorosłych drugi dla dzieci. Napoje podawane będą nie w czym innym jak w szklankach i kuflach wykonanych z najprawdziwszego lodu. Wieczór otwarcia uświetni muzyka na żywo.

Jest to większa i lepsza wersja miejsca, które właściciele Pizza, Beer & Jukebox stworzyli ubiegłej zimny. Drinki będą serwowane codziennie od godziny 5 po południu do 10 wieczorem, do czasu, aż bar się roztopi. Z uwagi na to, że serwis będzie odbywał się na zewnątrz, goście nie muszą przedstawiać certyfikatów szczepień. 

Jak długo wytrzyma lodowa konstrukcja? Cóż, najnowsza prognoza Accuweather dla Chicago przewiduje temperatury poniżej 32 stopni przynajmniej do końca stycznia, co oznacza, że ”ice bar” przetrwa jeszcze jakiś czas. Jednak jeśli chcecie być pewni, że nie została z niego kałuża, już wcześniej zarezerwujcie miejsce!

Gotowi na lodową przygodę? 

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----