----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

11 stycznia 2022

Udostępnij znajomym:

We wtorek burmistrz Chicago poinformowała, że uzyskała pozytywny wynik testu na Covid-19 i ma objawy podobne do przeziębienia.

"Uzyskałam dzisiaj pozytywny wynik testu na koronawirusa. Mam objawy podobne do przeziębienia, ale poza tym czuję się dobrze, co przypisuję zaszczepieniu oraz przyjęciu dawki przypominającej. Nadal zamierzam pracować z domu, przestrzegając wytycznych CDC dotyczących izolacji. Niech to będzie dla innych przypomnieniem, aby się zaszczepić i przyjąć dawki przypominające, ponieważ to jedyny sposób na pokonanie tej pandemii".

Lightfoot uzyskała pozytywny wynik po wykonaniu testu na koronawirusa we wtorek rano, po tym, jak wystąpiły u niej objawy choroby. Miało to miejsce niecałe 24 godziny po zorganizowaniu konferencji prasowej w City Hall, podczas której przemawiała bez maski, aby ogłosić, że osiągnięto porozumienie z Chicago Teachers Union i około 330,000 chicagowskich uczniów będzie mogło wrócić do szkół.

Lightfoot nie zgodziła się na naukę zdalną, zapewniając mieszkańców Chicago, że szkoły są bezpieczne dla uczniów, nawet przy ogromnym wzroście potwierdzonych przypadków Covid-19.

Pracownicy urzędu burmistrz pracują zdalnie od 3 stycznia w ramach polityki miejskiej, która umożliwia pracę zdalną za zgodą kierownika departamentu, o ile nie ma to wpływu na świadczenie "podstawowych usług miejskich".

jm

----- Reklama -----

VL TRUCKING

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----