Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Madame X nie dba o twoją porę snu ani podkrążone oczy następnego dnia. Jak inaczej wytłumaczyć fakt, że jej koncerty w Chicago zaczynają się o godzinie 10:30 w nocy – to pora, która u wielu osób budzi pewne obawy. Kiedy w Nowym Jorku miał początek jej trasy „Madame X”, koncerty również rozpoczynały się o godz. 10:30 pm, co kontynuowane jest wraz przebiegiem trasy koncertowej. Jak napisał New York Post – „musicie poczekać, aż Madonna będzie gotowa”.

W serii koncertów rozpoczynających się w Chicago widnieje również ta sama godzina: 10:30 pm we wszystkie dni. Na witrynie internetowej pojawiła się informacja, że drzwi otwierane są już o 7:30 wieczorem, czyli na trzy godziny przed planowanym koncertem. Jednak ze względu na proces wpuszczania, organizatorzy proszą o przybycie nie później niż do godziny 9:30 wieczorem. Oczekuje się, że sam koncert potrwa około 20 godzin i 20 minut, co sprawi, wielbiciele Madonny opuszczą teatr o godzinie 1 w nocy.

Pojawiły się wątpliwości, ponieważ TicketMaster podawał godzinę 8:30, ale nie był to określony czas rozpoczęcia koncertu.

Fani piosenkarki, którzy nie ukończyli 17 lat, ze względu na obowiązującą godzinę policyjną (od niedzieli do czwartku godz. 10 pm, a w weekendy 11 pm) będą mogli uczestniczyć w koncertach Madonny tylko w towarzystwie rodzica lub opiekuna, który skończył 18 lat. Na dodatek nie będą w stanie nagrać fragmentów koncertu, ponieważ obowiązuje nakaz schowania telefonów do toreb. Osoby, które chcą zadzwonić lud odebrać połączenie, mogą to zrobić jedynie w wyznaczonych strefach, poza miejscem samego koncertu.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Komentarze (0)

Bądź pierwszy, który podzieli się swoimi wrażeniami.

Skomentuj

  1. Zapraszamy do wygodnego komentowania naszych treści, bez logowania czy własnego konta.
Załączniki (0 / 3)
Share Your Location