----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

15 lipca 2022

Udostępnij znajomym:

W najbliższy w weekend w Chicago odbędzie się wielkie otwarcie Museum of Ice Cream – akurat w odpowiednim czasie na obchodzony w niedzielę, 17 lipca, Narodowy Dzień Lodów.

„To spełnienie marzeń, aby zbudować Muzeum Lodów w miejscu, z którego zrodziła się moja miłość do lodów, moja pasja do projektowania i moja obsesja na punkcie miejskiej wyjątkowości” – powiedział w Manish Vora, współtwórca muzeum. „Muzeum Lodów zostało stworzone, aby inspirować wyobraźnię i kreatywność wszystkich, a naszym zamiarem jest wniesienie tego ducha radości do kultowej Magnificent Mile w Chicago. W mieście przepełnionym rozrywką, sztuką, społecznością i jednym z najbardziej innowacyjnych krajobrazów kulinarnych na świecie, Museum of Ice Cream z radością wniesie do Chicago nieco więcej magii, radości i wszystkiego, co nieoczekiwane”.

Muzeum lodów będzie mieścić się w budynku Tribune Tower przy 435 N. Michigan Ave. To czwarta tego typu placówka na świecie, po Nowym Jorku, Austin i Singapurze.

Lodowe królestwo zadebiutowało w 2016 roku w Nowym Joru i przyciągnęło ogromne kolejki oraz rzeszę fanów. Główna atrakcja to oczywiście lody w różnych smakach z finezyjnymi posypkami. Miejsce to cieszy się również ogromną popularnością ze względu na piękny wystrój w pastelowych kolorach. Niewątpliwie można tam zrobić bajkowe zdjęcia.

Oprócz atrakcji o tematyce lodowej, muzeum będzie oferować także te z związane z Wietrznym Miastem. Zobaczymy tam m.in. dużego różowego loda w kształcie hot-doga oraz żelki przypomnijcie chicagowską fasolkę. Muzeum będzie oferować mieszkańcom 14 bajkowych kącików tematycznych.

„Muzeum Lodów jest niezwykle popularne i odnosi sukcesy w wielu miastach i jestem podekscytowana wiedząc, że pojawi się w Chicago” – powiedziała burmistrz Lori Lightfoot. „Nieustannie poszukujemy sposobów, aby sprowadzić mieszkańców i gości z powrotem do naszej Mag Mile, a ta instalacja z pewnością wesprze ten cel. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak to muzeum nie tylko stanie się motorem ekonomicznym na Michigan Avenue, ale przyniesie kreatywność i radość zarówno mieszkańcom, jak i turystom”.

Goście będą mogli rozkoszować się pięcioma wyjątkowymi smakami lodów podczas 60-90-minutowego zwiedzania z przewodnikiem.

Muzeum czynne jest codziennie oprócz wtorków, w godzinach od 10 rano do 7 wieczorem. Bilety w cenie od $36 do $44. Dzieci poniżej 2. roku życia wchodzą za darmo.

Więcej informacji na stronie: www.museumoficecream.com

jm

----- Reklama -----

MONITOR-KONKURS WAKACYJNY

----- Reklama -----

Obamacare po polsku 300 x 600

----- Reklama -----