Tygodnik Polonijny Monitor wersja cyfrowa
----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym:

Długo oczekiwany Starbucks Reserve Roastery Chicago ma zostać otwarty 15 listopada na Magnificent Mile na powierzchni 43,000 stóp kwadratowych zajmowanej wcześniej przez Crate & Barrel na rogu ulic North Michigan Avenue i Erie Street.

Czteropiętrowe emporium będzie zatrudniać 200 osób. Firma Starbucks poinformowała, że goście będą mieli okazję poznać proces powstawania ich ulubionego napoju, dowiedzieć się o różnych sposobach wypalania ziaren i rzadkich rodzajach kawy z całego świata.

Nowe miejsce będzie oferować nowe rodzaje kawy i napoje „inspirowane kulturą i tradycjami Chicago”, a także świeżo pieczone produkty włoskiego piekarza, Rocco Princi, który słynie ze swoich wyrobów piekarniczych inspirowanych tradycyjnymi recepturami rodziny.

Starbucks Roastery będzie otwarte od 7 rano do 11 wieczorem od poniedziałku do czwartku, od 8 rano do północy w piątki i soboty i od 8 rano do 10 wieczorem w niedziele.

Chicago jest szóstym miastem, w którym Starbucks otwiera miejsce określane przez siebie jako „teatralną, empiryczną świątynią kawy”, po Nowym Jorku, Tokio, Szanghaju, Mediolanie oraz swoim rodzinnym Seattle, gdzie otwarte zostało pierwsze Roastery Reserve pod koniec 2014 roku.

Starbucks posiada obecnie ponad 14,000 lokalizacji w USA i prawie 30,000 na całym świecie.

Monitor

----- Reklama -----

Udostępnij swoim znajomym: