----- Reklama -----

Luxahaus Beyond

(773) 205-0303

Zaloguj się
Subskrybuj

20 stycznia 2022

Udostępnij znajomym:

Rozdanie nagród w szkole im. św. Błażeja

Szkoła im. św. Błażeja w Summit znana jest z bogatego programu zajęć pozalekcyjnych. Uczniowie uczestniczą w licznych konkursach organizowanych na różnych szczeblach. 9 stycznia w kościele pw. św. Błażeja odbyła się uroczystość wręczenia nagród w konkursach o tematyce bożonarodzeniowej.

DSC 1893

Natalia Długosz jest już czwartą laureatką konkursu misyjnego w historii szkoły

Natalia Długosz z klasy 4 C została laureatką watykańskiego konkursu plastycznego na projekt kartki bożonarodzeniowej. Natalia jest jedną z 12 laureatek, których prace zostały wybrane z ponad 12 tysięcy zgłoszonych do konkursu. Nataniel Żołądek, Kacper Kos i Matylda Szymańska otrzymali wyróżnienia. W szkolnym konkursie plastycznym na „Szopkę Bożonarodzeniową” wzięli udział uczniowie ostatniej klasy szkoły podstawowej. Pierwsze miejsce komisja konkursowa przyznała trojgu nastolatkom: Zofii Zarębie oraz Monice i Danielowi Miętusom. Drugie zdobył Augustyn Lili, a na trzecim miejscu uplasowały się Julia Gibała i Karolina Skubisz. Kamil Zbylut, Amelia Fikus i Victoria Moskal zostali uhonorowani wyróżnieniami.

DSC 1806

Uczniowie otrzymali dyplomy, upominki książkowe oraz certyfikaty

W szkolnym konkursie na ozdoby choinkowe najwyższe noty zyskała praca Lucjana Komperdy z klasy 1C. Drugie miejsce zdobył Adam Luty z klasy 2A, a na trzecim miejscu uplasowała się Adela Salev z zerówki. Szkoła nagrodziła również laureatkę konkursu „365 Dni” Marię Biało z klasy 7A. Laureaci i wyróżnieni w konkursach zostali nagrodzeni dyplomami, nagrodami rzeczowymi oraz certyfikatami o wartości $50 ufundowanymi przez szkołę. Życzenia uczniom, nauczycielom i rodzicom złożyła dyrektor placówki Małgorzata Tys. Uroczystość rozdania nagród zakończyła nabożeństwo szkolne odprawione przez ks. proboszcza Wojciecha Kwietnia.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Baraniak/NEWSRP

----- Reklama -----

MCGrath Evanston Subaru

----- Reklama -----

Dentysta

----- Reklama -----